Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 2.-10. tydzień

Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 2.-10. tydzień

Miałaś cesarkę? Jak najszybciej zacznij ćwiczyć. Nieforsowne ćwiczenia w połogu wzmocnią mięśnie i pomogą ci odzyskać płaski brzuch.

opisy ćwiczeń: : mgr Katarzyna Sempolska, autorka programu „Aktywne 9 miesięcy”;
ćwiczenia prezentuje:: Wioletta Osiak-Maszewska
Autor zdjęcia: photos.com
Mjakmama24.pl - forum mam
uaktualnij licznik
Przeczytaj też:
Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 3.-7. doba
Ćwiczenia po cesarskim cięciu: 3.-7. doba

Miałaś cesarkę? Jak najszybciej zacznij ćwiczyć. Nieforsowne ćwiczenia w połogu wzmocnią mięśnie ...

zobacz więcej

Newsletter

Forum Forum mjakmama

uzytkownik

Jedziemy do lekarza ale niesteety na dyzur do szpitala bo przychodnia zamknieta. Zuzia obudzila sie o 7 o 7.45 juz ...

uzytkownik

Alebor naszemu schodzi skora na raczkach i stopkach, w szpitalu kazali nam kupic alantan na to i na nozkach pomaga,z ...

uzytkownik

A no i oczywiście Wszystkiego Najlepszego z okazji drugich urodzin dla Milenki, Rysia i Szymonka:)

facebook

Mjakmama24.pl duży i popularny serwis internetowy, którego głównymi tematami są ciąża, poród i dzieci. Dział Połóg. Pierwsze chwile po porodzie. Co dzieje się z dzieckiem po porodzie. Higiena w połogu. Rekonwalescencja po cesarskim cięciu. Pielęgnacja rany po cesarskim cięciu. Pielęgnacja krocza po porodzie naturalnym. Dolegliwości po porodzie, hemoroidy, nietrzymanie moczu, kłopoty z wypróżnieniem, jak sobie z nimi radzić. Ćwiczenia po cesarskim cięciu. Ćwiczenia mięśni Kegla. Ćwiczenia w połogu. Powrót do formy po porodzie. Czym jest baby blues i depresja poporodowa. Jak radzić sobie z depresją poporodową. Niepokojące objawy w połogu, krwawienie w połogu, gorączka w połogu. Problemy z przystawianiem dziecka do piersi. Dieta w połogu.

Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.