Latino solo tylko dla pań

Latino solo tylko dla pań

Kochasz tańczyć, a on nie? Zapisz się na latino solo. Przy latynoamerykańskich rytmach nogi same rwą się do tańca. Sprawdź, co to jest latino solo i jak wyglądają zajęcia.

Latino solo to taniec dla kobiet. Aby uczęszczać w zajęciach nie musisz mieć partnera do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię. Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu.

Latino solo: co to jest?

Latino solo są to zajęcia taneczne stworzone szczególnie z myślą o kobietach. taniec latino solo to specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy. Zajęcia latino solo w klubach tanecznych czy fitness składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec przeprowadzany jest stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

Latino solo: dla kogo taniec?

Latino solo to zajęcia taneczne  przeznaczone dla kobiet – niezależnie od wieku. Są jednak grupy latino solo dla dzieci i dorosłych. Najmłodsze uczestniczki mają po siedem lat, najstarsze są po sześćdziesiątce.
Co dają ćwiczenia? Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, bark. Właściwy trening latino solo to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Latino solo: gdzie zapisać się na zajęcia i ile kosztują

Zajęcia latino solo trwają 60 minut, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Akademia Tańca proponuje 3 stopnie zaawansowania. Każdy stopień trwa 3 miesiące. Po pełnym kursie latino solo uczestniczki będą potrafiły zatańczyć na parkiecie większość tańców latynoamerykańskich. Dla ułatwienia mogą zakupić płytę DVD z zajęciami latino solo, która pozwoli im w domu, już na spokojnie, przypomnieć sobie wszystkie kroki. Kurs latino solo – 4 spotkania po 60 minut – kosztuje w Warszawie ok. 100 zł. Najlepiej na zajęcia latino solo ubierać się wygodnie, ale pożądane są tu spódnice i buty na obcasie do tańca.

źródło: miesięcznik "Zdrowie" Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2015-08-17
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.