BEZPŁATNE PORADY POŁOŻNEJ dla kobiet w ciąży

bezpłatne-porady-poloznej

Jeśli masz wątpliwości, jak przygotować ciało do rodzenia lub nie wiesz, jak radzić sobie z dolegliwościami w ciąży, poradź się naszej położnej. W dniach 12-25.06 na mjakmama.pl ekspert bezpłatnie udzieli ci odpowiedzi. 

Bezpłatne porady położnej organizuje magazyn "M jak mama" 

Nasza ekspertka, Anna Sapiejewska - położna, będzie odpowiadać na pytania czytelniczek miesięcznika "M jak mama".

Porady są bezpłatne, ale warunkiem uzyskania odpowiedzi jest zamieszczenie w treści pytania hasła z miesięcznika "M jak mama" 7/2017

Dyżur dietetyka trwa od 12 do 25 czerwca. Napisz do nas, jeśli masz wątpliwości lub pytania dotyczące takich zagadnień jak np.

>> jak przygotować ciało do rodzenia

>> jak radzić sobie z dolegliwościami w ciąży

>> jakie wybrać znieczulenie do porodu

>> jak zadbać o siebie w połogu

>> jak pielęgnować ranę po cesarce

Jak uzyskać odpowiedzi na swoje pytania?

1. Wejdź na stronę eksperta

2. Opisz swój problem w formularzu

3. Aby uzyskać bezpłatną odpowiedź, wpisz w formularzu hasło, które znajdziesz w "M jak mama" nr 7/2017 na str. 8

4. Położna odpowiada na pytania w kolejności ich zgłaszania. Pamiętaj, że warunkiem uzyskania odpowiedzi jest zamieszczenie w treści pytania hasła z miesięcznika                  

 Nasz ekspert - Anna Sapiejewska, zwyciężczyni 3. edycji konkursu "Położna na medal"

 

 

 

ZADAJ PYTANIE EKSPERTOWI >>

Aktualizacja: 2017-06-16 Publikacja: 2017-06-06
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.