Czy będziesz dobrą matką? Rozwiąż test i dowiedz się jaką będziesz mamą!

Jaką będziesz mamą?
fot.: thinkstockphotos.com

Jesteś w ciąży po raz pierwszy i jest nie wiesz jak sprawdzisz się w roli matki? Rozwiąż test i dowiedz się jaką będziesz mamą? Nadopiekuńczą czy może wyluzowaną? A może konsekwentną i stawiającą wysoko poprzeczki? Nasze pytania pozwolą ci odpowiedzieć na pytanie jak chcesz wychować dziecko, które ma się narodzić!

 

Aktualizacja: 2016-12-13 Publikacja: 2016-12-13
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.