Czy spotykasz się z życzliwością wobec kobiet w ciąży? Rozwiąż test i sprawdź czy Twoje otoczenie jest życzliwe dla kobiet w ciąży!

kobieta w ciąży
fot.: thinkstockphotos.com

Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. W tym czasie możesz korzystać z wielu przywilejów dla ciężarnych. Jednak nie wszyscy chętnie pomagają kobietom w ciąży. Przepuszczanie w kolejce czy ustąpienie miejsca to proste czynności, które mają duże znaczenie kiedy jesteś w ciąży! Rozwiąż test i sprawdź czy Twoje otoczenie jest życzliwe dla kobiet w ciąży!

 

 

Aktualizacja: 2017-04-14 Publikacja: 2017-03-09
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.