Happy mum na wiosnę i lato 2014

Happy mum

Ubranie przyszłej mamy nie musi być nudne i oczywiste! Minęły już czasy, kiedy kobiety w ciąży nosiły szerokie ogrodniczki, a do jeansów związanych gumką zakładały koszulę męża. Nowoczesne przyszłe mamy ubierają się w Happy mum!

Nowa kolekcja marki Happy mum to kwintesencja świeżości i kobiecości przełamana nowoczesnymi, rockowymi akcentami. Pojawiają się w niej inspiracje najnowszymi modowymi trendami, wprost ze światowych wybiegów: eleganckie koronkowe sukienki, połączenie koronki z dresową dzianiną, zabawne printy na tkaninach czy kroje zainspirowane poprzednimi epokami.

Marka nie zapomniała również o tych mamach, które w ciąży nie chcą rezygnować ze swojego glamrockowego wizerunku. Z pewnością spodobają im się sukienki z metalowymi suwakami, skórzane wykończenia, odważne printy i nowoczesne kroje.

Na uwagę zasługuje kolekcja dla mam karmiących. Do tej pory trudno było kupić w polskich sklepach ubrania funkcjonalne, a zarazem pozostające w modowych klimatach.

Hitem kolekcji jest top z wbudowanymi zamkami i zabawnym nadrukiem "Happy mum, happy milk", który powstał w wyniku ogłoszenia przez markę konkursu dla Klientek "Zaprojektuj swój T-shirt".

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Happy mum.

Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2014-02-26
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.