Jak ciąża wpłynęła na Twój charakter? – [ZRÓB TEST]

jak ciaza wplynela na twoj charakter zrob test

Ciąża to zapowiedź wielkiej i nieodwracalnej zmiany w twoim życiu. Zmieniają się cele i dążenia, niektóre sprawy i zainteresowania, schodzą na dalszy plan, najważniejsze staje się dziecko. Ciąża ma również ogromny wpływ na twój charakter, postrzeganie świata i relacje z bliskimi. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak ciąża wpłynęła na ciebie, rozwiąż test.

Wiele kobiet twierdzi, że dopiero po urodzeniu dziecka poczuły się zrealizowane i szczęśliwe. Ciąża ma wielki wpływ na charakter i emocje kobiety – pozwala inaczej spojrzeć na świat, uwrażliwia i wyostrza cechy charakteru, pozwala zbudować głębszą relację z partnerem. Rozwiąż nasz test, a przekonasz się, jak na ciebie wpłynął fakt, że spodziewasz się dziecka.

JAK CIĄŻA WPŁYNĘŁA NA TWÓJ CHARAKTER? (TEST)


Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2013-10-22
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.