KARNAWAŁ: w ciąży też można się dobrze bawić!

Karnawal w ciazy
fot.: photos.com
KARNAWAŁ: w ciąży też można się dobrze bawić!

Zawsze byłaś duszą towarzystwa, a imprezy to twój żywioł? Nie musisz rezygnować z zabawy w karnawale z powodu ciąży. Pamiętaj tylko o tym, że w ciąży alkohol i palenie papierosów (także bierne) jest zakazane.

Masz ochotę jak co roku świętować w karnawale – dlaczego nie miałabyś się zabawić? Jeśli dobrze się czujesz, a brzuszek jeszcze nie jest duży, możesz nawet iść na bal. Jednak wygodniejszą opcją, zwłaszcza dla mam w bardziej zaawansowanej ciąży, będzie kameralna impreza w domu z rodziną czy przyjaciółmi. Możesz się wtedy ubrać wygodniej, bardziej nieobowiązująco, np. w ciążowe spodnie i zwariowaną bluzkę, a jako element sylwestrowej stylizacji przypiąć broszkę z piór lub założyć długie błyszczące kolczyki. Kiedy się zmęczysz, na „domówce” w każdej chwili możesz zrzucić pantofle i odpocząć w sąsiednim pokoju. I pamiętaj – nic na siłę. Jeśli dojdziesz do wniosku, że zabawa do świtu cię przerasta, jedź do domu!

źródło: miesięcznik "M jak mama" Aktualizacja: 2016-09-26 Publikacja: 2014-12-29
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.