Kostiumy kąpielowe dla ciężarnych – Galeria

Kostiumy kąpielowe dla ciężarnych z kolekcji 2013. W ciąży nie musisz rezygnować z przyjemności kąpieli w morzu i plażowania – powinnaś jednak zachować zdrowy rozsądek. Będąc na plaży, chroń się przed słońcem pod parasolem, stosuj kremy z filtrem i unikaj plażowania w godzinach popołudniowych. W początkowych miesiącach ciąży, a czasem również w drugim trymestrze, zwykły kostium kąpielowy powinien wciąż pasować. Jeśli jesteś w trzecim trymestrze, lepiej byś zaopatrzyła się w kostium kąpielowy zaprojektowany specjalnie dla kobiet w ciąży. Mają one usztywniane miseczki, a jednoczęściowe – specjalne zaszewki lub marszczenia stwarzające miejsce na twój powiększony brzuszek. Oprócz obowiązkowego kostiumu kąpielowego zabierz na plażę także pareo lub tunikę i kapelusz. Zobacz, jakie kostiumy kąpielowe dla ciężarnych są modne w tym sezonie.

Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2013-07-17
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.