3 BŁĘDY, które KOBIETY najczęściej popełniają W ŁÓŻKU

seks po ciazy

Wiele kobiet nie potrafi się zrelaksować w łóżku. Jest to trudne - zwłaszcza po porodzie. Stresowanie się jednak nie poprawia nastroju ani kobiecie, ani mężczyźnie, nie pozwala również czerpać przyjemności z seksu. Jakie błędy najczęściej popełniają kobiety w łóżku?

"Muszę zrobić kolację. Najpierw jednak wstawię pranie, w międzyczasie pozmywam, potem zaplanuję, co jutro ugotować. Nie wiem, w co się ubrać do pracy, może założę czerwoną bluzkę? Hmm, brudna jest, przepłuczę po kolacji, przy okazji umyję wannę..." - w głowie każdej kobiety codziennie toczy się taka gonitwa myśli.

Kolejne zadania do wykonania galopują z prędkością światła, ręce zajęte są wykonywaniem obowiązków, a oczy (być może) oglądaniem telewizji. W napiętym harmonogramie dnia brakuje nie tylko chwili dla siebie, ale również dla mężczyzny. A o czasie na seks można w ogóle zapomnieć. Niestety, to poważny problem i jednocześnie jeden z najczęściej popełnianych przez kobiety błędów w łóżku.

Błąd nr 1: Nie mam czasu!

Kobiety, które mają na głowię pracę, dom i rodzinę, często wpadają w wir obowiązków. Nie jest to nic innego, jak zwykła rutyna. Bardzo łatwo w nią popaść, gorzej się z niej wydostać. Aby nie dopuścić do zaniedbania mężczyzny, zatrzymaj się na chwilę w ciągu dnia i zastanów się, czy rzeczywiście musisz wykonywać te wszystkie czynności. Może sama się napędzasz?

Czy coś się stanie, jeśli nie zrobisz prania dziś, tylko jutro? Czy mąż przestanie Cię kochać, jeśli nie ugotujesz kolacji tylko razem coś zamówicie? Przeciwnie - będzie Cię kochał bardziej, o ile poświęcisz te chwile jemu. Brak czasu to jeden z najczęściej popełnianych przez kobiety błędów w łóżku. O relację między wami powinnaś dbać tak samo jak o dziecko, a może nawet bardziej - w końcu ono kocha Cię bezwarunkowo. Zrelaksuj się zatem, nie spinaj, kiedy mąż wysyła Ci sygnały, że ma ochotę spędzić ten wieczór w łóżku, tylko odpowiedz mu tym samym. Uszczęśliwisz w ten sposób dwoje (a może nawet troje) ludzi!

Błąd nr 2: Bo to on powinien zacząć

Najczęściej kobiety oczekują, że to mężczyzna będzie wychodził z inicjatywą. Niestety, to jeden z najczęściej popełnianych błędów w łóżku. Mężczyźni uwielbiają, kiedy to kobieta ich uwodzi i niezwykle szybko ulegają jej wdziękom. Jeśli więc chcesz, aby był szczęśliwy, zorganizuj od czasu do czasu jakąś miłą niespodziankę. Zrób wyśmienitą kolację, zapal świece i wskocz w seksowną kieckę. Albo przygotuj romantyczną kąpiel w piance i włącz nastrojową muzykę. Po powrocie z pracy na twarzy Twojego mężczyzny będzie widać wyłącznie szeroki uśmiech. I figlarne chochliki w oczach!

Błąd nr 3: Powinien wiedzieć, czego oczekuję

Wiele kobiet nie mówi partnerowi o swoich potrzebach, myśląc, że on powinien je odgadnąć. W jaki sposób? Z fusów wróżyć nie będzie, w myślach czytać nie umie. Jeśli więc chciałabyś, aby ukochany spełniał Twoje życzenia, zwyczajnie mu o nich powiedz! Nie obrażaj się na niego za to, że nie potrafi się ich domyślić., bo to trzeci najczęściej popełniany błąd w łóżku. Bądź otwarta, wyrozumiała i sama zadawaj swojemu mężczyźnie dużo pytań. W końcu obie strony powinny być w łóżku szczęśliwe!

Aktualizacja: 2016-04-13 Publikacja: 2014-05-12
Ocena: 4,2
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.