Seks w ciąży: jak pieścić piersi. Pieszczoty erotyczne w ciąży

Objawy ciąży: dlaczego na początku ciąży piersi są powiększone i tkliwe?
fot.: photos.com
Objawy ciąży: dlaczego na początku ciąży piersi są powiększone i tkliwe?

Jak pieścić piersi podczas współżycia w ciąży? Seks w ciąży zwykle jest bardziej delikatny. Szczególnej uwagi wymagają także piersi partnerki. Zobacz jak delikatnie pieścić piersi podczas współżycia seksulanego.

Piersi w ciąży się zmieniają już od pierwszych tygodni, co jest związane z przygotowywaniem ciała kobiety do karmienia piersią. Podpowiadamy jak się kochać w ciąży, jakie pieszczoty erotyczne są dozwolone. Jak pieścić deliktanie piersi w ciąży? Seks w ciąży to delikatny temat. Partnerzy zwykle są bardziej delikatni i zastanawiają się co im wolno, a czego nie. Czasami można spotkać się z zaleceniem, że podczas seksu w ciąży nie należy w ogóle dotykać brodawek sutkowych, nawet podczas wmasowywania w piersi balsamu do ciała. To informacja nieprawdziwa. Trudno nawet sobie wyobrazić, aby aplikując krem czy pieszcząc piersi, można było ominąć brodawki, które leżą w ich centralnym punkcie – byłoby to sztuczne i trudne do zrobienia.

Jak się kochać: pieszczoty piersi w ciąży tylko delikatne

Podczas seksu w ciąży partner musi być dla twoich piersi wyjątkowo czuły, a jego pieszczoty – łagodne. Masując piersi dłońmi, warto użyć
olejku, który złagodzi tarcie i pięknym zapachem dodatkowo umili ten moment. Gryzienie czy szczypanie piersi podczas seksu lepiej zamienić na czułe lizanie – można wcześniej skropić skórę kilkoma kroplami wina czy miodu. Wyjątkowo delikatne pieszczoty piersi to np. trzepotanie
rzęsami czy dotykanie piersi piórkiem (o ile kobieta nie ma łaskotek, bo pieszczoty a łaskotanie to nie to samo). Także podczas stosunku seksualnego w ciąży trzeba bardzo uważać, aby boleśnie nie uciskać ani nie pocierać piersi – a łatwo o tym wtedy zapomnieć.

Jak się kochać: pieszczoty piersi w ciąży tylko delikatne

Podczas seksu w ciąży partner musi być dla twoich piersi wyjątkowo czuły, a jego pieszczoty – łagodne. Masując piersi dłońmi, warto użyć olejku, który złagodzi tarcie i pięknym zapachem dodatkowo umili ten moment. Gryzienie czy szczypanie piersi podczas seksu lepiej zamienić na czułe lizanie – można wcześniej skropić skórę kilkoma kroplami wina czy miodu. Wyjątkowo delikatne pieszczoty piersi to np. trzepotanie rzęsami czy dotykanie piersi piórkiem (o ile kobieta nie ma łaskotek, bo pieszczoty a łaskotanie to nie to samo). Także podczas stosunku seksualnego w ciąży trzeba bardzo uważać, aby boleśnie nie uciskać ani nie pocierać piersi – a łatwo o tym wtedy zapomnieć.

Nie przegap

Aktualizacja: 2016-07-08 Publikacja: 2013-08-27
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.