Aplikacja mobilna HAPPY BABY – dla przyszłych i obecnych rodziców

tzmo
fot.: materiały prasowe
Aplikacja Happy Baby to prawdziwy mobilny dziennik, pełen praktycznych porad i narzędzi.

Aplikacje mobilne, takie jak HAPPY BABY, to doskonałe narzędzie, wspierające rodziców zarówno w czasie oczekiwania na dziecko, jak i po jego narodzinach.

Ciąża, a później narodziny dziecka, to najpiękniejsze momenty w życiu każdego rodzica. Jest to czas przeżywania radości, jak również zadawania sobie wielu pytań i poszukiwania odpowiedzi. Aby pomóc rodzicom w tych ważnych chwilach, powstała aplikacja Happy Baby. To prawdziwy mobilny dziennik, pełen praktycznych porad i narzędzi, który towarzyszy opiekunom od pierwszego dnia ciąży aż do drugiego roku życia dziecka.

Happy Baby – jak korzystać z aplikacji mobilnej?

Po ściągnięciu aplikacji należy wybrać tryb CIĄŻA lub DZIECKO.
TRYB CIĄŻA. Po wybraniu tego trybu przyszła mama uzyskuje dostęp do narzędzi przydatnych w czasie oczekiwania na dziecko. Są to m.in.: cotygodniowe informacje o stopniu zaawansowania ciąży, komunikaty o przybliżonej liczbie dni, które pozostały do porodu, czy przypominanie o wizycie lekarskiej.

http://cdn15.dlarodzinki.smcloud.net/t/photos/15237/tryb-ciaza.jpg

Zalety korzystania z trybu CIĄŻA aplikacji Happy Baby:
1. Bezpieczeństwo – regularny dostęp do zmian, np. związanych z wagą czy wielkością płodu, pozwala na kontrolę stanu zdrowia i faz rozwoju ciąży.
2. Spokój – gwarancja pamiętania o ważnych datach, wizytach lekarskich czy zakupach.
3. Pomoc – każdego dnia aplikacja dostarczy garści praktycznych porad i informacji o ciąży.

 

http://cdn15.dlarodzinki.smcloud.net/t/photos/15238/ciaza-ekrany.jpg

TRYB DZIECKO. Wybierając tę opcję, otrzymuje się dostęp do wielu narzędzi monitorujących rozwój maluszka, m.in.: częstotliwości karmień, załatwionych potrzeb czy długości snu. To również źródło codziennych porad i wskazówek.

http://cdn22.dlarodzinki.smcloud.net/t/photos/15239/tryb-dziecko.jpg

Zalety korzystania z aplikacji:
1. Wiedza – nie zastąpi lekarza, ale rodzice otrzymują wiele wskazówek dotyczących opieki nad dzieckiem.
2. Monitoring – narzędzie do monitoringu pozwala na skuteczną kontrolę podstawowych czynności życiowych malucha.
3. Organizacja – planery wizyt lekarskich, szczepień czy listy zakupów pomagają skutecznie zarządzać czasem i pamiętać o ważnych wydarzeniach.

 

http://cdn23.dlarodzinki.smcloud.net/t/photos/15240/dziecko-ekrany.jpg

Pobranie aplikacji oraz obejrzenie filmu o niej jest możliwe za pośrednictwem strony www.happy-pieluszki.pl/pl_PL/mobile_app

Aktualizacja: 2016-06-09 Publikacja: 2016-06-09
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.