Aspirator do nosa Aspinosek – prosty sposób na zatkany nosek!

Niemowlęta, szczególnie w początkowych miesiącach życia, nie potrafią oddychać przez usta, dlatego gdy są przeziębione i mają zatkany nosek, stają się rozdrażnione i płaczliwe. Wydzielina kataralna, której nie są w stanie samodzielnie wydmuchać, utrudnia im ssanie, swobodne oddychanie i spokojny sen. Dodatkowo może ona powodować wiele powikłań np. zapalenie ucha środkowego, zapalenie krtani, oskrzeli czy nawet zapalenie płuc. Z pomocą przychodzi aspirator do nosa Aspinosek!

Aspirator do nosa Aspinosek to wyrób medyczny, dedykowany szczególnie najmłodszym. Pozwala on na dokładne i bezpieczne oczyszczenie noska maluszka. Aby usunąć wydzielinę kataralną, końcówkę aspiratora należy delikatnie przyłożyć do otworu nosowego dziecka, a następnie wciągnąć powietrze przez ustnik. Jednorazowy filtr zatrzymuje odciągany katar i zapewnia higienę wykonywanego zabiegu.

Aspirator do nosa Aspinosek to produkt prosty i wygodny w użyciu. By z niego korzystać, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń (np. odkurzacza), dlatego warto o nim pamiętać planując podróż z maleństwem. Dzięki niewielkim rozmiarom aspirator z pewnością zmieści się w wakacyjnej torbie czy kosmetyczce i będzie pod ręką, gdy zajdzie potrzeba oczyszczenia noska pociechy.      

W każdym opakowaniu znajdziemy: ustnik, korpus, wężyk, 3 końcówki wraz z filtrami oraz instrukcję obsługi. W razie potrzeby można oczywiście dokupić zestaw 12 jednorazowych filtrów, zamkniętych w małym, funkcjonalnym pudełeczku.

Kupując ten produkt wspierasz Fundację "Aby żyć".

Wyrób został wyprodukowany w Polsce i posiada znak CE.

Producent: PPHU KEJ Sp. z o.o.

Więcej informacji na: www.kej.pl

Aktualizacja: 2016-06-14 Publikacja: 2016-06-13
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.