Aspirator do nosa Aspinosek – skuteczny sposób na zwalczenie kataru u dzieci!

Aspirator do nosa Aspinosek.

Zatkany nosek u dzieci jest prawdziwą udręką. Niemowlęta, szczególnie w pierwszych miesiącach życia, nie potrafią oddychać przez usta. Z tego powodu, gdy dopada je przeziębienie, stają się płaczliwe, marudne i drażliwe.

Wydzielina kataralna utrudnia maluchom swobodne oddychanie, jedzenie, picie i spokojny sen. Dodatkowo sytuację utrudnia leżąca pozycja dziecka, która sprawia, że wydzielina szybko spływa do niższych partii układu oddechowego. Może to doprowadzić do wielu powikłań, takich jak: zapalenie ucha środkowego, zatok przynosowych, krtani, tchawicy, oskrzeli czy nawet płuc.

Z tego powodu lekarze zalecają bardzo staranną opiekę nad niemowlęciem w trakcie każdej infekcji. Szczególnie istotne jest dokładne i bezpieczne oczyszczanie noska, które umożliwia aspirator do nosa dla niemowląt Aspinosek.

To prosty w użyciu wyrób medyczny wykonany z wysokiej jakości tworzyw przeznaczonych dla najmłodszych. Aspirator do nosa pozwala na dokładne i bezpieczne oczyszczanie noska z zalegającej w nim wydzieliny kataralnej, przywracając komfort oddychania małym dzieciom. Można z niego korzystać bez żadnych dodatkowych urządzeń (np. odkurzacza), co umożliwia jego użycie w każdych warunkach. Ponadto ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu bez problemu zmieści się w torbie i będzie pod ręką, gdy zajdzie taka potrzeba.

W używaniu tego typu produktów szczególnie liczy się higiena wykonywanego zabiegu. Z tego powodu Aspinosek posiada trzy jednorazowe filtry, które po użyciu należy wyrzucić do kosza, a korpus umyć wodą z mydłem lub płynem do naczyń. Produkt cechuje wysoka jakość i staranność wykonania oraz konkurencyjna cena. Aspirator dobrze leży w dłoni, a odpowiednio wyprofilowana końcówka z filtrem ułatwia oczyszczanie noska.

Opakowanie zawiera: ustnik, wężyk, korpus, końcówki do nosa z jednorazowym filtrem (3 sztuki) oraz instrukcję obsługi. W razie potrzeby można dokupić zestaw 12 jednorazowych filtrów, zamkniętych w małym, funkcjonalnym pudełku.

Kupując ten produkt, wspierasz Fundację „Aby żyć”. Wyrób został wyprodukowany w Polsce i posiada znak CE.

Więcej informacji na www.kej.pl.

 

Aktualizacja: 2017-05-11 Publikacja: 2017-05-11
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.