Nowość w żywieniu najmłodszych - Babymoov All in one Nutribaby+

nutribaby+

Firma ABC KID zaprezentowała wielofunkcyjne urządzenie do gotowania Babymoov All in one Nutribaby+, przeznaczone do przygotowywania rodzinnych posiłków z ukierunkowaniem na najmłodszych jej członków. Jego funkcje zaprezentowała znana blogerka kulinarna Agata Jędraszczak. Spotkanie poprowadziła prezenterka telewizyjna - Paulina Sykut–Jeżyna

Firma ABC KID zaprezentowała wielofunkcyjne urządzenie do gotowania - Babymoov All in one Nutribaby+. Spotkanie odbyło się w przestrzeni zaaranżowanej w taki sposób, by pełniła funkcję kuchni i pokoju dziecięcego, gdzie można było zapoznać się z możliwościami nowego produktu firmy Babymoov. Atmosfera spotkania sprzyjała wymianie doświadczeń, a zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć działanie produktu Babymoov All in one Nutribaby+ na żywo, w prawdziwej kuchni.

nutribaby+-3

Od prawej: Paulina Sykut-Jeżyna, Agata Jędraszczak oraz Maciej Lisowski

Czym jest Nutribaby+ firmy Babymoov?

Nutribaby+ to robot kuchenny przeznaczony do przygotowywania posiłków dla najmłodszych. Urządzenie wyposażono w funkcje rozmrażania, blendowania, gotowania na parze i podgrzewania. Można trakże w nim sterylizować butelki. Urządzenie ma dwa pojemniki do gotowania na parze, dzięki czemu zapewniasz dziecku posiłek, składający się z kilku dań, przygotowanych w tym samym czasie. Co ważne, pokrywkę pojemnika można otworzyć podczas gotowania oraz miksowania, by w trakcie pracy dodawać dowolne składniki, tworząc w ten sposób unikatowy przepis. Korzystanie z produktu zapewnia zachowanie wartości odżywczych posiłków. Urządzenie wyposażone jest w alarm wizualny i dźwiękowy, który informuje o: zakończonym gotowaniu, niewystarczającej ilości wody lub niedostatecznym zmieszaniu produktów. Ponadto, produceni Nutribaby+ przygotowali aplikację, która pomaga w stworzeniu posiłku bez wybranych alergenów. Wystarczy wpisać w aplikacji produkty, na które dziecko jest uczulone i otrzymamy gotowy przepis. Wszystkie nieelektryczne części urządzenia nadają się do mycia w zmywarce.

Nutribaby+ to produkt, który może zrewolucjonizować sposób przyrządzania potraw dla najmłodszych. Warto zapoznać się z urządzeniem i wypróbować jego funkcje, ułatwiające zapracowanej mamie codzienne życie.

Aktualizacja: 2017-06-27 Publikacja: 2017-06-23
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.