Blender Explore Mix & Go Cool - pyszne i zdrowe koktajle

Blender Explore Mix & Go Cool - pyszne i zdrowe koktajle
fot.: materiały prasowe

Blender jest bardzo pożytecznym urządzeniem w każdej kuchni. Doceniamy go szczególnie w sezonie letnim, kiedy mamy do wyboru różne owoce sezonowe i możemy przygotować z nich pyszne koktajle. Blender Explore Mix & Go Cool pozwoli na przygotowanie koktajlu, który można zabrać w każde miejsce!

W porannym pośpiechu każda chwila jest cenna. Kiedy spieszysz się do pracy lub na siłownię i nie masz czasu na śniadanie, blender Explore Mix & Go Cool sprawdzi się doskonale. Do urządzenia dodano dwie przenośne butelki z funkcją utrzymywania niskiej temperatury napoju. Bez względu na to, czy wolisz intensywny smak owoców jagodowych, delikatne soki czy kremowe koktajle bananowo-jogurtowe, z tym blenderem przygotujesz pyszny i pożywny napój wedle indywidualnych preferencji. Butelki o pojemności 600 ml umożliwiają zabranie ze sobą porcji koktajlu w każde miejsce.

Innowacyjne wkłady chłodzące do butelek pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury napoju przez kilka godzin. Nawet jeżeli nie możesz wypić przygotowanego napoju od razu, po pewnym czasie będzie on równie świeży i schłodzony.

Pyszny koktajl można zabrać ze sobą wszędzie!

Urządzenie jest kompaktowe, a załączone butelki pasują rozmiarowo do standardowych uchwytów samochodowych. Dzięki temu, że przygotowujesz koktajl w tym samym pojemniku, w którym go później zabierasz, unikasz robienia bałaganu w kuchni. A co najważniejsze, domowe smoothie są zdrowsze, tańsze i lepsze niż jakiekolwiek produkty oferowane w sklepach. Wystarczy zblendować i w drogę!

Najważniejsze informacje o blenderze Explore Mix & Go Cool

  • Lśniące białe wykończenie ze stylowymi zielonymi akcentami
  • Ostrza kruszące lód
  • 300 W
  • Butelki pasują do standardowych uchwytów w samochodzie
  • Załączone chłodzące pojemniki utrzymują niską temperaturę smoothies na dłużej
  • Uruchamianie urządzenia poprzez nacisk
  • Butelki nie zawierają BPA
  • Elementy nadające się do mycia w zmywarce
  • Nieślizgające się nóżki

 

Jeśli spodobał ci się blender marki Russel Hobbs, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania blendera Explore Mix & Go Cool, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij! 

Aktualizacja: 2017-04-06 Publikacja: 2017-04-04
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.