Capricare® 2 – modyfikowane mleko kozie z Nowej Zelandii, rewolucja w karmieniu niemowląt

Mleko Capricare® 2

Capricare® 2 to wyjątkowej jakości mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią, jeśli istnieje konieczność dokarmiania. Stanowi ono naturalną alternatywę dla popularnych, wysokoprzetworzonych mieszanek na bazie mleka krowiego.

Znacznik

Radość z karmienia

Mleko następne dla niemowląt Capricare® 2 to pełnowartościowy, niskoprzetworzony pokarm, który zapewnia niemowlętom łatwe i szybkie trawienie, a dzięki temu bezpieczeństwo i komfort. Produkt ma bogaty skład, a do tego przyjemny zapach i wyjątkowy smak. Nie zawiera oleju palmowego i maltodekstryny.

Znacznik2

Łagodne z natury

Mleko – stworzone w oparciu o naturalne walory pełnego mleka koziego – zostało specjalnie wzbogacone o niezbędne witaminy oraz składniki mineralne i odżywcze potrzebne niemowlęciu od 6. miesiąca życia.

Znacznik3

Przebadane klinicznie

Produkty Capricare 2® to efekt ponad 20-letnich badań nad zastosowaniem mleka koziego w żywieniu niemowląt, w tym dwóch badań klinicznych z podwójnie ślepą próbą.

 

Znacznik4

Światowy lider

Wytwarzane od ponad 20 lat w Nowej Zelandii z tamtejszego świeżego mleka, przez wynalazcę i światowego producenta produktów żywieniowych dla niemowląt opartych na mleku kozim.

 

Pamiętaj!

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia należy skonsultować się z lekarzem.

 

Jeślli chcesz wypróbować produkty Capricare 2®, polub fanpage Capricare Polska na Facebooku https://www.facebook.com/CapricarePolska/ i napisz wiadomość prywatną o darmowe próbki.

Aktualizacja: 2017-05-31 Publikacja: 2017-05-29
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.