Chusty i nosidła ByKay – nowe trendy w noszeniu dzieci

ByKay to holenderska marka chust i nosideł. Stworzyła je na podstawie własnych doświadczeń Kay Poelen, mama czwórki dzieci, która szybko odkryła naturalną radość z rodzicielstwa i przeniosła dawne metody noszenia najmłodszych do XXI wieku.

Kay Poelen, projektując modne oraz komfortowe chusty i nosidła, zwróciła szczególną uwagę na liczne zalety korzystania z nich, m.in. bezpieczeństwo i wygodę użytkowania bez użycia rąk przy jednoczesnym bliskim kontakcie z dzieckiem, skóra przy skórze.

Wysokiej jakości chusty i nosidła ByKay są w 100% wytwarzane w krajach Unii Europejskiej i produkowane z przyjaznych dla dzieci materiałów, w tym bawełny, spełniającej surowe wymagania certyfikatu jakości Oeko-Tex®. Standard 100 dodatkowo potwierdza, że zastosowane tekstylia są antyalergiczne, antybakteryjne, antystatyczne i ekologiczne.

Chusty i nosidła ByKay są przeznaczone dla dzieci od pierwszego dnia życia do osiągnięcia przez nie wagi 18 kg. Ułatwiają mamie komfortowe karmienie pociechy piersią, a dzieciom gwarantują zdrową naturalną pozycję wspierającą rozwój kręgosłupa i mięśni pleców. Pionowe ułożenie ciała sprzyja także najmłodszym cierpiącym na kolkę czy refluks.

ByKay oferuje aż 9 różnych rodzajów chust i nosideł, o różnym sposobie noszenia i wiązania w bogatej gamie kolorystycznej: trykotowe (elastyczne), tkane , kółkowe, nosidełka Mei Tai, nosidełka SSC i chusty do wody AQUA Carrier.

Więcej informacji na stronie internetowej dystrybutora: www.angre.com.pl.

Aktualizacja: 2016-07-12 Publikacja: 2016-06-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.