Czapki dziecięce Buff – zima z bohaterami ulubionych bajek

Czapki dziecięce Buff
Czapki dziecięce Buff

Zima – najlepiej na wesoło! Czapki dzięcięce Buff, nie tylko chronią małe główki przed mrozem, ale też rozweselają maluchy pięknymi aplikacjami z postaciami ulubionych bajek.

Czapki dziecięce Buff z pięknymi aplikacjami przedstawiającymi bajkowych bohaterów doskonale nadają się do noszenia podczas zimowych spacerów i zabaw na świeżym powietrzu. Lekkie i dwuwarstwowe, z zewnatrz są wykonane z microfibry, wewnątrz – z  miękkiej, delikatnej wyściółki polarowej. Dwie warstwy tworzą wypełnioną powietrzem przestrzeń. Takie rozwiązanie ogranicza kontakt głowy z zewnętrzną, zimną warstwą, pozwalając na utrzymanie właściwej temperatury. Czapki dziecięce Buff  zapewniają doskonałą termoregulację i kontrolę wilgotności, odprowadzając pot na zewnątrz oraz nie pozwalając na przenikanie do środka wilgoci z zewnątrz.
Technologie Polygiene® Active Odor Control. Rozmiar głowy 50–55 cm. Komfort termalny od -10°C do +10°C. Produkcja: Hiszpania.

Więcej informacji na temat czapek dziecięcych na stronie internetowej www.buff.pl

 

 

Aktualizacja: 2016-12-16 Publikacja: 2016-12-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.