Cztery kąty malucha, czyli meble dziecięce na lata

Rodzice przykładają wielką wagę do otoczenia maluszka. Jego pokój powinien być azylem, miejscem wyjątkowo przytulnym i łatwym do utrzymania w czystości. Meble dziecięce Bellamy to doskonała podstawa wystroju czterech kątów zarówno maluszka, jak i nastolatka. Atrakcyjny design idzie tu bowiem w parze z funkcjonalnością i bezpieczeństwem.  

Ponadczasowa stylistyka

W przypadku mebli dziecięcych Bellamy warto zwrócić uwagę na elegancję ujętą w klasycznym designie, czego doskonałym przykładem jest kolekcja Ines elegant white. Biel, szarości, delikatne pastelowe barwy oraz proste bryły mebli sprawdzą się w perspektywie czasu zarówno w pokoju młodszego, jak i starszego dziecka. Pasjonatom stylu eko można natomiast polecić serię Sherwood w kolorze naturalnego drewna. Opcji jest jednak znacznie więcej, a poszczególne elementy łatwo jest ze sobą łączyć, dzięki czemu każdy dziecięcy pokój może zyskać niepowtarzalny klimat i dostosowywać swą funkcjonalność do potrzeb rosnącej pociechy.

Większe dziecko, więcej możliwości

Pokój dla nastolatka znacznie różni się od pokoju malucha. Aby pomieścić stale rozrastającą się liczbę rzeczy, trzeba zadbać przede wszystkim o to, by meble były pojemne. Warto więc od początku wziąć pod uwagę takie, które spełniają i to kryterium. Dobrze sprawdzają się również mebelki, które pozwalają na łatwą reorganizację i zmianę dekoracja we wnętrzu, nadążając za gustem i zmiennymi upodobaniami dorastającej pociechy. Meble dziecięce Bellamy bez szwanku zniosą każde przemeblowanie, w każdym układzie tworząc funkcjonalny azyl także dla nastoletniego buntownika.

Ostrożności nigdy dość!

Wszystkie meble dziecięce Bellamy są wykonane pod kątem najmłodszych, z wysokiej jakości, solidnych materiałów. Specjalny systemu mocowania do ściany wysokich szaf i regałów za pomocą bardzo wytrzymałej, plecionej taśmy, zabezpiecza meble dziecięce przed upadkiem. Zaokrąglone krawędzie i blokada półek zapobiegająca ich wypadaniu stanowią dodatkową ochronę. Także zastosowane w produkcji lakiery są bezpieczne dla zdrowia najmłodszych. Priorytetem dla marki, tak samo jak dla rodziców, jest bowiem bezpieczeństwo małych użytkowników.

 

Więcej informacji na stronie www.bellamy.pl

 

 

Aktualizacja: 2017-01-24 Publikacja: 2017-01-24
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.