Gwiazdkowe prezenty dla dzieci – puzzle i naklejki do kąpieli

Aby przekonać maluchy, że mycie się nie musi być nudne, firma Russell wprowadziła na rynek zabawki do kąpieli w formie puzzli i naklejek. Nowość 2016 roku została uhonorowana wyróżnieniem w konkursie Zabawka Roku.

Zabawki do kąpieli w postaci zestawów firmy Russell to hit wśród najmłodszych. Wobec nowych produktów nie pozostały obojętne również gwiazdy i eksperci z branży zabawkarskiej, którzy uhonorowali naklejki i puzzle wyróżnieniem w konkursie Zabawka Roku 2016 – jeszcze przed oficjalnym pojawieniem się ich na rynku.

Naklejki i puzzle do kąpieli Russell potrafią przekonać nawet najbardziej oporne maluchy, że pluskanie się w wannie to prawdziwa frajda. Zestawy składają się z piankowych elementów, które można ze sobą dowolnie łączyć i przyklejać za pomocą wody do wanny lub kafelków. Później wystarczy je tylko wysuszyć.

Wykonane z kolorowej pianki puzzle i naklejki rozwijają zdolności poznawcze dziecka. Cała seria liczy 6 tematycznych zestawów naklejek oraz 2 komplety puzzli do kąpieli. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie – dziewczynkom przypadnie do gustu zabawa w przebieranki, chłopców zaś ucieszy podwodna wyprawa łodzią stworzoną z piankowych puzzli.

Wśród zabawek do kąpieli Russell maluchy znajdą:
- naklejki do kąpieli „przebieranki”
- naklejki do kąpieli „modne stroje”
- naklejki do kąpieli „śmieszne twarze”
- naklejki do kąpieli „alfabet”
- naklejki do kąpieli „ekipa ratunkowa”
- naklejki do kąpieli „liczby”
- puzzle do kąpieli „łódź podwodna”
- puzzle do kąpieli „zbuduj łódź”


Więcej informacji na stronie www.uczyibawi.pl
 

Aktualizacja: 2016-12-22 Publikacja: 2016-12-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.