Holistic – synergia wiedzy z dziedziny żywienia i medycyny naturalnej

Zdrową, prawidłowo zbilansowaną dietą można dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. W dzisiejszych czasach jest to jednak bardzo trudne – mało urozmaicona, bogata w przetworzoną żywność dieta i niewłaściwa obróbka termiczna powodują, że większość ludzi ma niedobory kluczowych składników odżywczych. Suplementacja staje się więc niezbędnym uzupełnieniem zrównoważonej diety, dostarczając organizmowi składniki najwyższej jakości z gwarancją wysokiej bioprzyswajalności.

Zasady skutecznej suplementacji

Większość ludzi zna podstawowe zasady zdrowej diety, jednak nie zawsze potrafi zastosować zalecenia lekarzy dietetyków tak, aby zaspokoić wszystkie żywieniowe wymagania organizmu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi suplementacja jest w stanie szybko go  Szwedzka firma Holistic nie uznaje kompromisów jeśli chodzi o jakość, skuteczność i czystość produktów. Wytwarza możliwie najbardziej naturalne produkty, będące efektem wieloletnich badań i współpracy z ekspertami z wielu dziedzin naukowych, takich jak dietetyka, biotechnologia czy fizjologia. Proponowane przez nią suplementy diety sprawdzają się zarówno w profilaktyce, jak i procesie leczenia szerokiego wachlarza problemów zdrowotnych.

Skuteczna suplementacja musi być przede wszystkim nakierowana na konkretny problem (brak koncentracji, trudności ze skupieniem się i zapamiętywaniem, nieumiejętność radzenia sobie ze stresem). Odpowiednio dobrany preparat charakteryzuje się specjalnie dobranym składem i udowodnioną, najwyższą przyswajalnością. Bezpieczeństwo spożycia, szybkie efekty działania, odpowiednie dawki, połączenie współdziałających ze sobą składników oraz najwyższe standardy produkcji – to wspólny mianownik wszystkich preparatów z gamy Holistic. Wszystkie suplementy diety zostały opracowane w oparciu o holistyczne podejście do zdrowia, którego podstawą jest poszukiwanie przyczyn, a nie tylko na walka z objawami. Celem każdej diety powinno być stworzenie pełnej równowagi wewnętrznej organizmu – z suplementami diety Holistic jest to możliwe.

Filozofia produktów

Wszystkie produkty Holistic wyróżniają się tym, że są:

  • ekologiczne – w możliwie największym zakresie,
  • raw food – w możliwie największym i odpowiednim zakresie,
  • wolne od GMO – zawsze,
  • łatwo przyswajalne – zawsze,
  • bez mleka i glutenu – poza koncentratem białka serwatkowego (mleko),
  • roślinne – wszystkie produkty poza Glukozaminą (owoce morza), Adrenal Whole (wołowina) oraz Koncentratem białka serwatkowego (mleko).

Ponadto zawierają możliwie najmniej dodatków i są produkowane z zachowaniem wysokiej jakości standardów stowarzyszenia firm Svensk Egenvård (Szwedzka Samoopieka).

Misja firmy

Dzieląc się wiedzą na temat przyczyn chorób oraz wpływu trybu życia i odżywiania na zdrowie ludzi, firma pomaga znaleźć sposób, by móc cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem oraz odnaleźć życiową równowagę. Misją Holistic jest wypełnienie luki pomiędzy medycyną konwencjonalną a medycyną alternatywną, poprzez właściwe zrozumienie i wykorzystanie dobrych stron obydwu tych systemów tak, by mogły się wzajemnie uzupełniać z korzyścią dla zdrowia.

Więcej informacji o produktach firmy na www.holistic-polska.pl/

 

Aktualizacja: 2017-08-18 Publikacja: 2017-08-11
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.