Jeździki i pchacze Toyz – sprytny sposób na zabawę już od 9. miesiąca życia

Jedną z najważniejszych umiejętności, jakie opanowuje maluszek, jest nauka chodzenia. Jednocześnie dzieci najszybciej i najchętniej uczą się poprzez zabawę. Właśnie dlatego doskonałymi zabawkami są jeździki i pchacze, które wspierają naukę chodzenia i pomagają doskonalić tę umiejętność.

Nauka poprzez zabawę – jeździki i pchacze

Pchacze stanowią mobilną podpórkę dla małego piechura. Dziecko pcha zabawkę przed sobą, co pozwala mu uniknąć upadków i bolesnych stłuczeń. Z kolei jeździk pomaga starszym dzieciom wzmacniać nóżki. Taka zabawa stanowi jednocześnie „rozgrzewkę” przed nauką jazdy na rowerku. Dziecko uczy się koordynacji i uważnej obserwacji otoczenia.

Beetle – połączenie pchacza i jeździka

Beetle marki Toyz to połączenie bezpiecznego minimalizmu i źródła frajdy, czyli pchacz i jeździk w jednym. Z pierwszej funkcji dziecko może korzystać nawet od 9. miesiąca życia. Roczniak może już używać pojazdu jako jeździka.
Zaletą Beetle’a jest sprytna, minimalistyczna budowa i mała waga (2 kg). Zapewnia to dziecku maksimum bezpieczeństwa i wygody. Ergonomiczne siodełko ułatwia wsiadanie. Dzięki wyeliminowaniu zbędnych elementów maluszek się nie rozprasza i nie potyka.
Ponieważ jeździk Toyz Beetle jest wyposażony w duże, skrętne, gumowe kółka, można nim łatwo manewrować zarówno w domu, jak i na dworze.

Warto zwrócić również uwagę na intrygujący wygląd produktów, który zachęca dzieci do zabawy.

Producent: Toyz, więcej na www.toyz.pl

Aktualizacja: 2016-12-22 Publikacja: 2016-12-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.