Kompaktowy i skuteczny – bezworkowy odkurzacz Kärcher VC 5

odkurzacz Kärcher VC 5
fot.: materiały prasowe

Odkurzacz niewielkich rozmiarów, a jednocześnie silny w działaniu? To możliwe! Nowy odkurzacz bezworkowy marki Kärcher jest tego doskonałym przykładem.

Kompaktowy i elastyczny – odkurzacz Kärcher VC 5

Duży może więcej – to prawda. Nie oznacza to jednak, że mały zawsze może mniej. Odkurzacz Kärcher VC 5 działa z siłą porównywalną z tradycyjnymi urządzeniami do odkurzania na sucho (500 W), a w żadnym wypadku nie należy do olbrzymów. Jest więc świetnym rozwiązaniem również do mieszkań o małej powierzchni. W pozycji parkingowej, ze złożoną rurą ssącą, bez trudu mieści się nawet w niewielkiej szafce, na półce lub w rogu.
Pracę z odkurzaczem Kärcher ułatwia regulacja długości lancy teleskopowej, możliwa za pomocą tylko jednego przycisku. Złączka na dyszy sprawia, że urządzenie jest bardziej elastyczne i bez trudu radzi sobie z kurzem, który lubi gromadzić się pod łóżkiem czy w innych trudno dostępnych miejscach. Z kolei przy użyciu dodatkowej dyszy szczelinowej odkurzacz Kärcher VC 5 bez problemu usuwa np. okruszki zalegające w zakamarkach sofy.

Zalety odkurzacza bezworkowego

Odkurzacz Kärcher VC 5 pracuje bez wymiennych worków filtracyjnych. Filtr opróżnia się bezpośrednio do kosza na śmieci i… pracuje spokojnie dalej. Odkurzacz VC 5 umożliwia ścieranie kurzu z mebli za pomocą specjalnej, miękkiej szczotki. To interesująca alternatywa dla tradycyjnego ręcznego pozbywania się kurzu.

Odkurzacz bezworkowy Kärcher VC 5 jest dostępny od stycznia 2017 roku. Oferowane kolory to biały i żółty. Urządzenie jest wyposażone  w długi (7,5 m) kabel zasilający oraz dodatkową dyszę do tapicerki. Model VC 5 Premium ma z kolei jeszcze dłuższy kabel (9 m), dyszę do tapicerki, specjalną szczotkę do mebli oraz dyszę szczelinową.

Więcej na www.karcher.pl

Aktualizacja: 2017-01-24 Publikacja: 2017-01-24
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.