Kuszące kierunki. Gdzie spędzić wakacje z dziećmi?

Wakacje z dziećmi, które najmłodszym przyniosą mnóstwo atrakcji, a rodzicom – chwile spędzone na beztroskim leżakowaniu, są możliwe. Gdzie warto pojechać? Jakie rodzinne kierunki wyjazdów będą modne? Biuro podróży Neckermann prognozuje hity Lata 2017.

Podróże z dzieckiem – bajkowe plaże Sycylii

Sycylia od wieków fascynuje pięknem krajobrazów i bogactwem zabytków. Górująca nad wyspą Etna z magiczną Taorminą to miejsce często wymieniane w rankingu najpiękniejszych zakątków na świecie. Warte uwagi są także piaszczyste plaże na południu wyspy (np. w miejscowościach Syrakuzy, okolicach Ragusa, Letojanni czy Licata). To one z ich ciepłym, turkusowym morzem i łagodnym wejściem do wody zostały uznane za najczystsze w basenie Morza Śródziemnego. Nic też dziwnego, że właśnie ten region jest popularnym miejscem na wakacje z dziećmi. Tygodniowy pobyt all inclusive w maju na południu Sycylii w okolicach Ragusa to koszt już od 1900 zł/os. 

Podróże z dzieckiem – bułgarska reaktywacja

Bułgaria zdobyła serca Polaków już w latach osiemdziesiątych, a ci, którzy odwiedzili ją będąc dziećmi, teraz wracają tam ze swoimi pociechami. Dla wielu osób to jednak nowy kierunek. Szerokie, piaszczyste plaże, dwie godziny lotu i przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości to najczęściej podkreślane przez rodziny atuty tego miejsca. W ofercie Neckermann Podróże, biura będącego liderem rynku w organizacji wyjazdów nad czarnomorskie wybrzeże, rodzice wybierający się na wakacje z dziećmi znajdą bogaty wybór obiektów w najpopularniejszych kurortach: od położonej w rezerwacie przyrody Albeny, aż po słynące z najdłuższych plaż Primorsko. Warto zwrócić uwagę na hotele z klubami Lollo&Bernie, gdzie czeka na najmłodszych wyjątkowy program i beztroska zabawa pod okiem profesjonalnych polskich animatorów. 7 słonecznych dni w Bułgarii z przelotem to koszt już od 1400 zł/os.

Podróże z dzieckiem – rodzinna Majorka

Rodziny udające się na wakacje z dziećmi znajdą na tej hiszpańskiej wyspie tereny idealne do wypoczynku, na przykład w okolicach Cala Millor i Zatoce Alcudia. Plaże w tych regionach zachwycą nawet najbardziej wymagających rodziców, mają bowiem wymarzone udogodnienia: są pokryte jasnym, delikatnym piaskiem, woda przy ich brzegach jest przejrzysta, a teren łagodnie schodzi do morza. Zapewnia to wystarczająco dużo miejsca do bezpiecznej zabawy dla najmłodszych. Relaks na tej wyspie warto ponadto połączyć z aktywną, ale nieforsującą turystyką. Wszystko jest doskonale skomunikowane, co znacznie usprawnia przejazdy z dziećmi. Można wybrać się w inne jej części, takie jak zabytkowa Palma czy bliska Polakom Valldemossa, wynajmując samochód lub po prostu wsiadając do autobusu.

Podróże z dzieckiem – wielkie pluskanie w Turcji

„Dzieci są naszym oczkiem w głowie” – mówią Turcy i można u nich tego doświadczyć na każdym kroku. Obok wartości kulturowych, wspaniałych krajobrazów, znanej tureckiej gościnności czy uważanej za najlepszą na świecie kuchni, warte uwagi są walory wypoczynkowe. Zróżnicowana baza noclegowa i najwyższy poziom all inclusive niewątpliwie wyróżniają Turcję na tle innych kierunków. Piękne i czyste plaże, z których prawie 400 zostało nagrodzonych Błękitną Flagą czy najnowocześniejsze hotele w basenie Morza Śródziemnego przyciągają rodziny na wakacje z dziećmi. To właśnie w Turcji Neckermann Podróże oferuje najwięcej hoteli z parkami wodnymi. Tygodniowe wakacje all inclusive w Turcji to koszt już od 1257 zł/os.

Więcej na www.neckermann.pl

Aktualizacja: 2017-05-18 Publikacja: 2017-05-18
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.