Materac Premium Baby Aero 3D Optima: najlepszy wybór dla twojego dziecka!

materac
fot.: materiały prasowe
Materac Premium Baby Aero 3D Optima posiada dwie strony - jedną dla dziecka do 1. roku życia, drugą - dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Materac Premium Baby Aero 3D Optima to idealny produkt dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Przeczytajcie, czym się wyróżnia!

Na materac Badum składa się elastyczna i zarazem sprężysta struktura przestrzennie utkanej siatki 3D oraz mata lniano–konopna. Dwustronny materac, który zapewnia idealną wentylację ciała dziecka, szczególnie w okresie letnim. Prozdrowotne właściwości lnu i klimatyzujące konopi działają kojąco oraz zapewniają uczucie świeżości. Zastosowane najwyższej jakości materiały tworzą materac dla rodziców lubiących nowoczesne rozwiązania.

Materac posiada czytelną metkę, informującą rodzica o właściwej stronie - jedna jest przeznaczona dla dzieci do 1. roku życia, druga - powyżej 1. roku życia.

Dostępny również w wersji z matą lnianą lub samą siatką 3D.

Cena: 199 zł, Producent BADUM, www.baby2love.pl

Aktualizacja: 2016-04-27 Publikacja: 2016-04-21
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.