Materace Vitmat – z myślą o zdrowym śnie

Vitmat materac dzieciecy

Przed zakupem materacy dla dzieci rodzice zastanawiają się, jaki rodzaj będzie odpowiedni dla kształtującego się kręgosłupa malucha. Tylko certyfikowane produkty pomagają równomiernie rozłożyć nacisk na poszczególne części ciała dziecka, dzięki czemu zapobiegają wadom postawy. Odpowiednia struktura pozwala zaś na swobodną cyrkulację powietrza, która przeciwdziała powstawaniu pleśni i grzybów.

 

Materace Vitmat® mają znak bezpieczeństwa CE oraz status wyrobu medycznego, co oznacza, że przechodzą procedurę oceny zgodności ze wszystkimi wymaganiami technicznymi. Producent dostosowuje się do restrykcyjnych przepisów, używając półfabrykatów, które mają niezbędne atesty.

Przed skompletowaniem i dostarczeniem do sprzedaży każdy element materacajest dokładnie sprawdzany  – jeśli produkt przechodzi poprawnie wszystkie testy, nadaje się mu numer seryjny, który znajduje się również w gwarancji dołączonej do wyrobu. Potwierdzone właściwości ortopedyczne i antyalergiczne zapewniają dziecku komfort snu. Stała współpraca ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji i neonatologii sprawia, że materace Vitmat® przyczyniają się do prawidłowego rozwoju malucha.

Wysoką jakość materacy Vitmat® potwierdzają rekomendacje, np. Szkoły Matek i Ojców „Razem Łatwiej” czy portali sentozdrowie.pl i sosrodzice.pl.

 

Więcej informacji na temat materacy dla dzieci i dorosłych na www.vitmat

 

 

Aktualizacja: 2017-01-24 Publikacja: 2017-01-24
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.