Najnowsza zabawka Little Tikes 3w1 – chodzik i stół aktywności

3w1 chodzik

Little Tikes 3w1 – chodzik i stół aktywności zachęca dzieci do stawiania pierwszych kroków. Dzięki ponad dwudziestu różnym aktywnościom, piosenkom i dźwiękom, maluch nauczy się kształtów i kolorów, a także pobudzi wyobraźnię i rozwinie swoje umiejętności.

Trzy sposoby zabawy!

1. Chodzik

Kiedy dziecko idzie i zaczyna go pchać, kolorowe światełka świecą na powierzchnię przed chodzikiem niczym projektor. Tworząc interesujące kombinacje, zachęcają dziecko do dalszej aktywności. Światełka rozbudzają ciekawość dziecka i ułatwiają naukę chodzenia. Szybkość obracania kół można dostosować do sprawności dziecka, co zapewni ochronę i ułatwi naukę chodzenia.

2. Stolik aktywności

Chodzik można bez problemu zamienić w stolik aktywności wypełniony mnóstwem ciekawych opcji zabawy. W tym celu wystarczy zablokować koła i przesunąć panel w górę, a chodzik nie będzie się przesuwał. Po rozłożeniu dziecko może korzystać ze stolika pełnego różnorodnych opcji zabawy i ciekawych funkcji, dzięki czemu uczy przez zabawę.

3. Usiądź i baw się! 

Istnieje również możliwość kompaktowego złożenia chodzika na płasko i przesunięcia panelu bliżej podłogi, aby dziecko mogło bawić się nim, siedząc na podłodze. Umożliwia to również łatwe przechowywanie zabawki.

3w1 chodzik_1

Więcej niż dwadzieścia aktywności

Chodzik zawiera duże klawisze, obracającą się piłkę, bębenek z alfabetem, święcącą kopułę, małe lusterko, minifortepian, liczydło i wygrawerowane na boku liczby, a także przycisk uruchamiający zabawne melodyjki i piosenki po polsku.

Trzy tryby interaktywnej zabawy z dźwiękami!
Słowa: guziki mówiące kształty i kolory.
Muzyka: przyciski odtwarzające melodie.
Dżungla: przyciski odtwarzające odgłosy dżungli i zamieszkujących ją zwierząt.

Odpowiedni dla dzieci w wieku: 9–36 miesięcy.

3w1 chodzik_2
Aktualizacja: 2017-08-04 Publikacja: 2017-08-04
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.