Niania elektroniczna uGrow – komfort i bezpieczeństwo

Avent- niania elektroniczna
fot.: materiały prasowe

Czy można cieszyć się kontaktem z dzieckiem, niezależnie od tego, gdzie się przebywa i co się robi? Tak! Pozwala na to inteligentna niania elektroniczna Philips Avent uGrow.

Nic nie jest tak ważne dla świeżo upieczonych rodziców, jak bycie blisko ze swoim dzieckiem. Właśnie dlatego stworzono elektroniczne nianie, które pomagają utrzymać bezpieczny kontakt z maluszkiem, podczas gdy rodzic przebywa w innym pomieszczeniu. Ale to nie wszystko, współczesna technologia umożliwia bowiem stałe połączenie z dzieckiem zarówno z domu, jak i z pracy, a także z wielu innych miejsc. Pozwala na to niania elektroniczna Philips Avent uGrow, zaprojektowana z myślą o wsparciu rodziców w opiece nad dziećmi.

Niania elektroniczna uGrow wprowadza opiekunów w tajniki technologii w zakresie monitorowania snu i otoczenia. Niania łączy się z internetem przez sieć Wi-Fi, a rodzic może obserwować pociechę na urządzeniu mobilnym dzięki przyjaznej aplikacji Smart Baby Monitor. Technologia Safe Connect umożliwia płynne przełączanie aplikacji między sieciami Wi-Fi, 3G i 4G, co gwarantuje stały kontakt z dzieckiem. Informacje o maluchu są dostarczane na bieżąco – zarówno w obszarze ekranu głównego, kiedy rodzic patrzy na swoją pociechę, jak i wtedy, gdy aplikacja pracuje w tle, a telefon jest wykorzystywany do innych celów. Ponadto wszystkie ustawienia można spersonalizować, a tym samym wybrać dokładną częstotliwość i typ aktualizacji.

Do aplikacji warto też zaprosić swoich bliskich, wspólnie z nimi obserwować dziecko i nawiązywać z nim kontakt. Maksymalnie można używać 10 kont, a w jednym momencie maluszek może być obserwowany nawet przez 3 osoby, które otrzymały dostęp do obrazu. W dodatku, aby zapewnić najbliższym jeszcze większy komfort, urządzenie daje możliwość łączności dwukierunkowej. Oznacza to, że w każdej chwili można uspokoić dziecko, mówiąc do niego czy śpiewając ulubioną kołysankę, albo poprosić o to babcię, która mieszka daleko i nie może tego zrobić, siedząc przy maluchu.

Aplikacja Smart Baby Monitor na bieżąco wysyła powiadomienia, kto podłączył się do obrazu. Niania elektroniczna gwarantuje więc bezpieczne połączenie i zachowanie prywatności – to rodzic decyduje, kiedy i komu chce udostępnić obraz.

Niania elektroniczna uGrow została wyposażona w innowacyjny czujnik temperatury i wilgotności, który powiadamia (komunikat na ekranie) nawet o najmniejszych zmianach w otoczeniu dziecka, umożliwiając natychmiastową reakcję. Dzięki praktycznemu rejestrowi temperatury i wilgotności można też sprawdzić, jak otoczenie w pokoju wpływa na sen maluszka.

Urządzenie uGrow emituje ciepłe, kolorowe światło, działające jak nocna lampka, a dodatkowo ma wgrane kołysanki, których duży wybór pozwala uspokoić dziecko i ukołysać je do snu.

Rekomendowana cena niani elektronicznej uGrow SCD860/52 – 919 PLN.

www.philips.pl/avent

Aktualizacja: 2016-09-08 Publikacja: 2016-09-08
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.