Nowa parownica Kärcher SC 1 Premium

Karcher
fot.: materiały prasowe

Czyszczenie parowe jest ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Sprzątanie z wykorzystaniem parownicy pozwala na utrzymanie higieny w domu na najwyższym poziomie, bez konieczności zastosowania środków chemicznych.

Niewątpliwą zaletą czyszczenia za pomocą pary jest to, że nie wymaga ono zastosowania jakichkolwiek detergentów. Jest to rozwiązanie ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników, zwłaszcza dzieci. Tradycyjne metody czyszczenia nierzadko usuwają brud jedynie powierzchownie. Gorąca para natomiast penetruje szczeliny pomiędzy brudem a powierzchnią, skutecznie usuwając nawet uporczywe zabrudzenia i sprawiając, że umyte miejsce jest higienicznie czyste. Nowa parownica SC 1 Premium czyści różnorodne wodoodporne powierzchnie, poczynając od podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, piekarniki i okapy, aż po armaturę kuchenną i łazienkową. Niezwykle skutecznie usuwa ślady palców, przypalony tłuszcz czy zacieki z kamienia. Dodatkowo ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że parownica jest bardzo wygodna w obsłudze.

Parownica SC 1 Premium jest w standardzie wyposażona w okrągłą szczotkę, dyszę Power, dyszę do detali, dyszę ręczną, zestaw podłogowy oraz zawór bezpieczeństwa i zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem przez dzieci. Całe wyposażenie zwiększa komfort pracy i zakres zastosowań.

Więcej informacji na www.karcher.pl

Aktualizacja: 2016-05-25 Publikacja: 2016-05-25
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.