Parownica SC 1 Premium – poręczna i skuteczna pomoc w codziennych porządkach

karcher
fot.: materiały prasowe
Parownica SC 1 Premium Kärcher to bezpieczne rozwiązanie w domu, w którym mieszkają dzieci.

Sprzątanie z użyciem parownicy pozwala utrzymać higienę w domu na najwyższym poziomie, a jednocześnie nie wymaga stosowania detergentów. Dzięki temu czyszczenie parowe jest ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia domowników.

Niewątpliwą zaletą czyszczenia parą jest brak potrzeby stosowania jakichkolwiek detergentów. W związku z tym parownice, takie jak SC 1 Premium firmy Kärcher, należą do rozwiązań ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia domowników, zwłaszcza dzieci. Tradycyjne metody czyszczenia nierzadko usuwają brud jedynie powierzchownie. Natomiast gorąca para skutecznie eliminuje nawet uporczywe zabrudzenia, penetrując szczeliny pomiędzy brudem a powierzchnią i nadając jej higieniczną czystość. Nowa parownica SC 1 to najmniejsze urządzenie tego typu w ofercie Kärcher. Jej ergonomiczny kształt, zredukowana waga (1,5 kg) oraz krótki czas nagrzewania (3 minuty) sprawiają, że jest wygodna w obsłudze i znacznie ułatwia codzienne porządki. Parownica SC 1 Premium jest w standardzie wyposażona w okrągłą szczotkę, dyszę Power, dyszę do detali, dyszę ręczną z wężem parowym, dyszę podłogową. Całe wyposażenie podnosi komfort pracy i zakres zastosowań.

Bakteriobójczą skuteczność parownicy na poziomie 99,99% (dotyczy SC 1.020 – modelu z roku 2014) potwierdzono w badaniach przeprowadzonych przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn.

Produkty z serii Home Line można znaleźć w specjalistycznych sklepach RTV i AGD.

Więcej informacji na www.karcher.pl

Aktualizacja: 2015-12-15 Publikacja: 2015-12-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.