Pediprofen®: na dolegliwości bólowe i gorączkę u dzieci

Sequoia
fot.: materiały prasowe
Pediprofen® pomaga zwalczyć bóle zębów, głowy i gorączkę u dzieci.

Pediprofen® jest preparatem przeznaczonym do stosowania u najmłodszych. Szczególnie zaleca się jego stosowanie u dzieci do lat 3.

Pediprofen® to ibuprofen w postaci zawiesiny doustnej o  świetnym truskawkowym smaku. Przeznaczony jest dla niemowląt od 6. miesiąca życia o masie ciała od 5 kg i dzieci do 39 kg (11. rok życia), wskazany w krótkotrwałym leczeniu objawowym łagodnych lub umiarkowanie nasilonych dolegliwości bólowych i gorączki.

Do każdego opakowania (100 ml) dołączona jest strzykawka doustna z podziałką. Z uwagi na wygodę dawkowania Pediprofen polecany jest szczególnie dla niemowląt i dzieci do 3 lat (15 kg).

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-04-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.