Pielęgnacja niemowlęcia. Jak wybrać najlepsze chusteczki nawilżane dla dziecka?

Chusteczki nawilżane VELVET (1)
fot.: materiały prasowe

Aby zapobiec problemom skórnym u dziecka, każdorazowo przy zmianie pieluszki trzeba pamiętać o dokładnym oczyszczeniu pupy malucha. Do tego zadania najlepiej użyć chusteczek nawilżanych. Stanowią one wybawienie dla mam, zwłaszcza w sytuacji, gdy przebywają ze swoimi pociechami poza domem.

Aby zapobiec problemom skórnym u dziecka, każdorazowo przy zmianie pieluszki trzeba pamiętać o dokładnym oczyszczeniu pupy malucha. Do tego zadania najlepiej użyć chusteczek nawilżanych. Stanowią one wybawienie dla mam, zwłaszcza w sytuacji, gdy przebywają ze swoimi pociechami poza domem.

Czym należy się kierować, wybierając chusteczki nawilżane dla dzieci?

Niezwykle  istotny jest SKŁAD. Należy wybierać chusteczki, które nie zawierają alkoholu, gdyż ma on niekorzystny wpływ na skórę. Parabeny, syntetyczne oleje, silikony czy phenoxyethanol również mogą przyczynić się do wystąpienia podrażnień. Chusteczki nawilżane Velvet BABY nie zawierają tych składników, dzięki czemu są bardzo delikatne i dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę dziecka. Ponadto mają w składzie naturalne wyciągi roślinne o działaniu kojącym i łagodzącym.

Równie ważna jest jakość TKANINY. Chusteczki nawilżane Velvet BABY, wykonane z wysokiej jakości materiału, są wyjątkowo przyjazne dla skóry, przyjemne w użyciu, miękkie i delikatne.

Chusteczki nawilżane VELVET (2)
materiały prasowe

Podczas zakupu trzeba zwrócić uwagę, czy wybierane kosmetyki są HIPOALERGICZNE, czyli takie, które nie powodują uczuleń lub minimalizują ryzyko ich wystąpienia. Hipoalergiczne chusteczki Velvet BABY są przeznaczone do skóry wyjątkowo wrażliwej, a więc doskonale sprawdzają się w przypadku dzieci.

Kosmetyki o bardzo intensywnym ZAPACHU mogą działać drażniąco na delikatny zmysł powonienia dziecka. Dla skóry bardzo wrażliwej powinno się więc wybierać chusteczki nawilżane, takie jak Velvet BABY Pure, które są bezzapachowe (nie zawierają perfum) i oczyszczają delikatnie niczym woda.

Bezpieczeństwo chusteczek Velvet BABY potwierdzają BADANIA DERMATOLOGICZNE oraz LABORATORYJNE. Używając ich, rodzice mają pewność, że dają dziecku to, co najlepsze.

Więcej informacji na www.swiatvelvet.pl

Aktualizacja: 2017-01-10 Publikacja: 2017-01-10
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.