Poznaj portal CzasDzieci.pl!

Portal Czasdzieci.pl
fot.: materiały prasowe
fot. Portal Czasdzieci.pl

FOMO – wiesz co to? To lęk, że ominie cię coś ciekawego. Strach, że okazja ucieknie sprzed nosa. Na szczęście są działki, w których FOMO ci nie grozi! Edukacja, rozrywka i wychowanie najmłodszych, to tematy, w których ktoś trzyma rękę na pulsie za ciebie. Poznaj portal CzasDzieci.pl!

CzasDzieci.pl to jeden z największych w Polsce portali informacyjno-rozrywkowy w całości poświęcony najmłodszym. To kopalnia pomysłów na rodzinne spędzanie czasu w domu, mieście i w czasie wyjazdu. To rekomendacje tego co najlepsze w kulturze i edukacji, inspiracje plastyczne i kulinarne, recenzje spektakli, gier, filmów, literackie nowości. Wszystko na jednej stronie, zaprezentowane w przejrzysty i spójny sposób. Załaduj stronę i przebieraj w pomysłach jak w ulęgałkach.

Bo CzasDzieci.pl, to dobry adres dla tych, którzy lubią trzymać rękę na pulsie, i tych którzy oczekują rekomendacji. Redaktorzy portalu to niestrudzeni poszukiwacze najciekawszych i najbardziej wartościowych familijnych warsztatów, spotkań, spektakli i koncertów, ale również wytrawni selekcjonerzy, którzy z miejskiej oferty kulturalnej bezbłędnie wyciągają to, co najlepsze. Podobnie rzecz się ma z działem książki – rozbudowany, na bieżąco aktualizowany, współtworzony przez rodziców – pasjonatów literatury dziecięcej. Dzięki niemu nie ominie cię żadna wartościowa nowość i w punkt dopasujesz lektury do wieku czy zainteresowań dziecka.

Ale CzasDzieci.pl to nie tylko organizacja czasu najmłodszych. To również baza wiedzy na temat wychowania i rozwoju malucha, a ponad dwudziestu ekspertów za darmo pomaga rozwiać rodzicielskie wątpliwości z zakresu psychologii, logopedii, neurologii, dietetyki i pedagogiki.

A czy dzieci też coś dla siebie znajdą? - zapytasz. Odpowiedź brzmi: owszem! W Strefie Dzieci czekają setki kolorowanek, bezpieczne gry online, bajki do słuchania i oglądania, inspiracje plastyczne i zabawy rozwojowe. A dla prawdziwych twardzieli – crazy quiz. Uwaga: wciąga po uszy!

www.czasdzieci.pl

Aktualizacja: 2017-03-09 Publikacja: 2017-03-09
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.