Produkty dla dzieci i przyszłych mam marki Babyono

Babyono w 2015 roku wprowadziło nową odsłonę marki, która w prosty i zrozumiały sposób przedstawia swoje produkty dla dzieci oraz przyszłych mam w czterech kategoriach, odpowiadających czterem etapom rozwoju malucha. Dzięki kolorom przyporządkowanym do poszczególnych rodzajów oferowanych wyrobów każda mama z łatwością znajdzie poszukiwane produkty na sklepowych półkach.

"Pomagamy rosnąć" to hasło marki Babyono, które zostało przedstawione poprzez cztery kategorie mające odpowiadać na potrzeby przyszłych rodziców i ich dzieci.

Pierwsza kategoria Get Ready! obrazuje przygotowanie kobiety do macierzyństwa. Produkty z tej kategorii dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu zarówno mamie oraz jej dziecku zarówno przed, jak i po porodzie. Są to m.in.: laktatory, podgrzewacze, pojemniki na pokarm/mleko, wkładki laktacyjne itp.

Take Care! to druga kategoria, w której znajdują się produkty dla dzieci przeznaczone do pielęgnacji od chwili narodzin. Każda mama znajdzie tam m.in.: nożyczki, butelki, smoczki do karmienia, szczotki do włosów, aspiratory, muślinowe pieluszki, kocyki itp.

W trzeciej kategorii Be Active! umieszczone zostały produkty dla dzieci aktywnie wspomagające ich rozwój oraz samodzielność. Dostępne są w niej m.in.: gryzaki, miseczki, fartuszki, sztućce, talerzyki, torby do wózka, termoopakowania, łóżeczka turystyczne, skarpetki itd.

Ostatnią, czwartą kategorią jest Have Fun! To tam znajdują się produkty dla dzieci, które mają szczególnie wspierać ich rozwój poprzez zabawę. W tej kategorii są oferowane m.in.: karuzelki, zabawki kąpielowe, piszczki, przytulanki, zawieszki, pozytywki, puzzle itd.

- Nasz asortyment  produktów jest szeroki. Stąd pomysł podziału według etapów rozwoju dzieci. Kategorie mają ułatwić mamom odnalezienie się w naszej ofercie i mamy nadzieję, że w szybki sposób znajdą to, czego potrzebują – mówi Weronika Dauer, specjalista ds. marketingu.

Więcej na temat produktów dla dzieci na stronie internetowej marki Babyono.

Aktualizacja: 2016-01-12 Publikacja: 2016-01-14
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.