Revitanerw Junior – suplement diety dla koncentracji i zdrowego rozwoju dzieci

Revitanerw Junior to suplement diety idealnie dopasowany do potrzeb dzieci – nie tylko tych, które mają trudności z koncentracją czy zachowaniem, lecz także dla tych bez problemów neurologicznych. Uzupełnia dietę w cenne składniki, konieczne do prawidłowego funkcjonowania i wzrostu, w szczególności mózgu i układu nerwowego.

Suplement diety Revitanerw Junior: przeznaczenie

Suplement diety Revitanerw Junior może być stosowany u dzieci powyżej 3. roku życia oraz młodzieży. Uzupełnia on codzienną dietę najmłodszych w składniki odżywcze, mające kluczowe znaczenie dla funkcji poznawczych, sprawności umysłowej, a także dla rozwoju mózgu i układu nerwowego.

Suplement diety Revitanerw Junior: skład

-    Olej rybi – nienasycone kwasy tłuszczowe OMEGA-3 (EPA poprawia szybkość transmisji impulsów nerwowych, DHA jest budulcem mózgu i układu nerwowego).
-    Olej z nasion ogórecznika lekarskiego (kwas gamma-linolenowy) – jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania mózgu dzieci i wchodzi w skład fosfolipidów budujących błony komórkowe.
-    Niacyna – wpływa na zmniejszenie uczucia znużenia i zmęczenia.
-    Cynk – jako wsparcie terapii ADHD wpływa na zmniejszenie impulsywności i nadreaktywności.
-    Jod – wpływa na zapobieganie opóźnienia rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka.
-    Kwas foliowy – uczestniczy w procesach tworzenia osłonki mielinowej, reguluje proces wzrostu, a także pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
-    Witamina B6 – pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (uczuć, myślenia, percepcji i intuicji).
-    Witamina B12 – odpowiada za sprawność psychofizyczną oraz pozytywnie wpływa na rozwój mowy (zapobiega m.in. jąkaniu się).

Suplement diety Revitanerw Junior: rekomendacje

Suplement diety Revitanerw Junior jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Neurologów Dziecięcych oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stosowanie suplementu diety Revitanerw Junior jest wskazane w przypadku dzieci, u których zapewnienie prawidłowego rozwoju układu nerwowego (szybko rosnący mózg) jest bardzo istotne (na podstawie badań analitycznych i opinii Zakładu Chemii Fizycznej WUM (12.05.2014)).

Więcej Informacji na stronie internetowej suplementu diety dla dzieci Revitanerw Junior.

Aktualizacja: 2016-01-07 Publikacja: 2016-01-07
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.