Rocky Rabbit dla małych i dużych indywidualistów – ubrania dla dziewczynek, chłopców i rodziców

Odzież dziecięca nie musi kojarzyć się z koronkami i słodkimi aplikacjami. Dlatego powstały ubrania Rocky Rabbit, dzięki którym maluchy mają szansę wyrazić swoją prawdziwą osobowość. W kolekcji nie zabrakło również propozycji dla rodziców.

Odzież dziecięca Rocky Rabbit to prawdziwa rewolucja w świecie mody. Królik, czyli bohater kolekcji, „mówi” stanowcze NIE stereotypowym i konwencjonalnym ubrankom dla dzieci, zdobionym różowymi koronkami, słodkimi serduszkami i cukierkowymi aplikacjami. Seria odzieży dziecięcej Rocky Rabbit to nowoczesne, niebanalne wzory, które z upodobaniem noszą mali buntownicy.

Rocky Rabbit to ubrania dla dziewczynek i chłopców! W takim stroju każde dziecko ma szansę wyrazić swoją prawdziwą osobowość. Charyzmatyczny niemowlak, zbuntowana dwulatka, pewny siebie przedszkolak – nareszcie mogą pokazać, jacy są naprawdę!

Dla wszystkich rodziców, którzy uwielbiają podkreślać indywidualność swoich dzieciaków, nie obawiając się opinii innych, powstało coś specjalnego – MAKSIwersje małych ubranek. Teraz rodzice i maluchy razem mogą podbijać świat z okrzykiem „Rock the world!”.

Więcej na www.happymum.pl


Aktualizacja: 2017-01-12 Publikacja: 2017-01-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.