Skandynawska funkcjonalność, czyli leżak dla dziecka BabyBjörn BLISS

Leżak dla dziecka to jeden z tych gadżetów, które czynią opiekę nad maluchem znacznie łatwiejszą. Model BLISS szwedzkiej firmy BabyBjörn jest produkowany od 1961 roku i nieustająco udoskonalany. Najnowsze wcielenie kultowego mebelka jest delikatniejsze i bardziej komfortowe w porównaniu z poprzednią wersją.

Leżak dla dziecka BabyBjörn BLISS został zaprojektowany w bliskiej współpracy z pediatrami i może służyć już noworodkom. Jest bowiem przeznaczony dla dzieci o wadze od 3,5 kg do 13 kg. Miękka tkanina, z której wykonano siedzisko osłania ciało malca, a ergonomiczny kształt mebelka zapewnia prawidłowe podparcie pleców i główki. Wykorzystując spontaniczne ruchy dziecka, leżak dla dziecka łagodnie je kołysze i uspokaja, stymuluje jego rozwój motoryczny oraz zmysł równowagi. Odbywa się to bez użycia baterii czy innego typu zasilania.

Rodzice mogą łatwo i cicho (nie budząc pociechy) ustawić oparcie leżaczka BabyBjörn BLISS w pozycjach odpowiednich do zabawy, odpoczynku czy snu.  Mechanizm regulujący ma specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem np. przez starsze rodzeństwo. Dzięki nowemu systemowi „złóż i nieś” można złożyć leżaczek do niewielkich wymiarów i zabrać ze sobą na wakacje lub w gości.

W przypadku starszego dziecka szelki zabezpieczające oraz drążek z zabawkami można zdemontować. Po odwróceniu poszycia leżaczek zamienia się w komfortowy fotel bujany dla kilkulatków.

Leżak dla dziecka BabyBjörn BLISS jest dostępny w 7 wersjach kolorystycznych, wśród których znalazły się 3 modele wykonane ze specjalnej oddychającej siateczki – idealne na upalne dni. Tkaniny z których uszyto BabyBjörn BLISS otrzymały certyfikat Oeko-Tex Standard 100 (klasa 1), co gwarantuje, że nie zawierają szkodliwych czy alergennych substancji. Poszycie można łatwo zdjąć i uprać w pralce.

Sugerowana cena detaliczna leżaka dla dziecka BabyBjörn BLISS: 649 zł, wersja z oddychającej siateczki: 699 zł.

Więcej informacji na stronie wyłącznego dystrybutora marki BabyBjörn w Polsce SCANDINAVIAN BABY, www.scandinavianbaby.pl

Aktualizacja: 2017-01-18 Publikacja: 2017-01-18
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.