Skrzyp polny+ pokrzywa: wzmocnij swoje włosy i paznokcie!

Sequoia 2
fot.: materiały prasowe
Skrzyp polny+ pokrzywa wzmacnia strukturę włosów i paznokci.

Skrzyp polny+ pokrzywa to idealny preparat dla osób, chcących uzupełnić swoją codzienną dietę w witaminy i minerały.

Skrzyp polny+ pokrzywa to suplement, poprawiający kondycję włosów i paznokci. Zależy ona od wielu czynników, w tym w szczególności od naszej diety. Skrzyp polny+pokrzywa suplement diety zawiera kompleks witamin i minerałów niezbędnych do zachowania zdrowych włosów i paznokci. Naturalne wyciągi ze skrzypu polnego oraz pokrzywy wzmacniają ich strukturę, a dodatkowa zawartość błonnika ułatwia kontrolę wagi. Biotyna zawarta w preparacie pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę oraz wpływa na utrzymanie prawidłowego stanu błon śluzowych.

Produkt polecany jest dla osób pragnących wzmocnić strukturę włosów i paznokci i pragnących uzupełnić codzienną dietę w witaminy i minerały.
 

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-04-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.