Suplement Holistic LactoVitalis Kids w trosce o zdrowy brzuszek dziecka

suplement diety
fot.: materiały prasowe
Preparat Holistic LactoVitalis Kids stworzony z myślą o najmłodszych.

Holistic LactoVitalis Kids to unikalny suplement diety w formie tabletek z miliarda żywych bakterii kwasu mlekowego. Skutecznie wspomaga florę bakteryjną jelit u dzieci.

Skuteczność suplementu LactoVitalis Kids wynika z tego, że bakterie są zabezpieczone specjalnymi kapsułkami (Duolac), których rozpuszczenie zależy od poziomu pH. Kwasowe środowisko żołądka nie rozpuszcza kapsułki – jest ona  zamknięta i chroni bakterie przed działaniem kwasu żołądkowego. Dopiero w jelitach, gdzie wartość pH zbliża się do 7, kapsułka uwalnia nienaruszone bakterie. Dlatego też suplement LactoVitalis Kids można przyjmować niezależnie od posiłków.

Suplement może być przechowywany w temperaturze pokojowej do 12 miesięcy, dając gwarancję, że co najmniej 80 procent żywych bakterii dotrze do miejsca przeznaczenia. Pod tym względem jest to produkt unikalny.

W opakowaniu znajduje się 30 tabletek do żucia.

Skład tabletki:

  • B. lactis 200 mln
  • B. longum 200 mln
  • L. acidophilus 200 mln
  • L. plantarum 200 mln
  • S. thermophilus 200 mln
  • FOS (Fruktooligosacharydy) 75 mg

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie podczas jedzenia. Dawka według potrzeb może być zwiększona do 2–4 tabletek dziennie. Zawiera ksylitol (cukier brzozowy) i nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. Zalecana dawka nie powinna zostać przekroczona. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Aktualizacja: 2015-12-02 Publikacja: 2015-12-02
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.