Suszarka do włosów Remington PROluxe - nowa jakość suszenia włosów

Suszarka do włosów Remington PROluxe
fot.: materiały prasowe

Suszenie włosów jest pierwszym, ważnym krokiem do stylizacji fryzury. Dlatego zanim zdecydujemy się na zakup suszarki do włosów warto wybrać model, który suszy szybko i efektywnie, jak w salonie fryzjerskim. Suszarka do włosów Remington PROluxe to nowa jakość suszenia włosów!

Zapewnij sobie suszenie równie szybkie i efektywne jak w salonie fryzjerskim dzięki suszarce PROluxe. Zapomnij o elektryzowaniu się włosów. Inteligentna technologia OPTIHeat oraz unikatowa funkcja Style Shot sprawiają, że suszarka PROluxe efektywnie wykorzystuje ciepło do kształtowania i utrwalania fryztury. Koncentrator o specjalnym, opracowanym przez Remington kształcie poprawia przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła.

Dlaczego suszarka Remington PROluxe jest wyjątkowa?

Każde tworzenie fryzury zaczyna się od suszenia. Dlatego tak ważne jest korzystanie z odpowiedniej suszarki zanim przejdziemy do lokowania czy prostowania włosów. Jonowa suszarka PROluxe sprawia, że włosy są pełne blasku i nie elektryzują się. Wynika to z faktu, że o włosy dba aż 90% więcej jonów, nadając im zdrowy i piękny wygląd.

Najważniejsze informacje o suszarce Remington PROluxe:

· Trwały silnik o mocy 2400W
· 90% więcej jonów zapobiegających elektryzowaniu się włosów
· Inteligentna technologia OPTIHeat dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście potrzebne
· Opcja Pro+ Style Shot utrwala fryzurę na 24 godziny
· Koncentrator o specjalnym kształcie opracowanym przez Remington
· Usprawniony przepływ powietrza i rozprowadzanie ciepła
· Efekty jak po wyjściu z salonu

*w porównaniu ze standardową suszarką Remington

Suszarka do włosów Remington
materiały prasowe

Jeśli spodobała ci się suszarka do włosów Remington, mamy dla ciebie dobrą wiadomość:

Aby mieć szansę wygrania suszarki do włosów, zagłosuj w naszym plebiscycie na Mamę 10-lecia - swój wybór uzasadnij!

Aktualizacja: 2017-04-06 Publikacja: 2017-04-04
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.