Świeże powietrze w domu. Skuteczne oczyszczanie powietrza dzięki Therapy Air iOn

zepter
fot.: materiały prasowe
Therapy Air iOn jest wyposażony w pięciostopniowy system filtracji.

Pięciostopniowy system oczyszczania powietrza Therapy Air iOn firmy Zepter został opracowany z zastosowaniem zaawansowanych technologii. Dzięki wyjątkowym rozwiązaniom rodzice mogą być pewni, że ich dziecko oddycha zdrowym, czystym powietrzem.

Powietrze w pomieszczeniach zawiera do 100 razy więcej substancji toksycznych niż powietrze na zewnątrz. Najczęstszym źródłem szkodliwych substancji, takich jak formaldehyd, benzen, paradichlorobenzen, trójchloroetylen, ksylen, ołów, są wykładziny, dywany, meble, tapety, materiały syntetyczne i plastiki. Alarmujący wzrost zachorowań i schorzeń układu oddechowego świadczy o niekorzystnym wpływie zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.

Urządzenie najnowszej generacji firmy Zepter – Therapy Air iOn – umożliwia oddychanie zdrowym powietrzem. Zepter, wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie, stworzył niezwykle efektywny, pięciostopniowy system oczyszczania powietrza, który optymalnie usuwa znajdujące się w nim zanieczyszczenia.

Therapy Air iOn: Jak działa pięciostopniowy system filtracji?

Powietrze w pierwszej fazie przechodzi przez filtr wstępny – antystatyczny, który zatrzymuje większe cząsteczki kurzu, włosy i sierść zwierząt. Na kolejnym etapie powietrze oczyszczane jest przez filtr pośredni, eliminujący drobinki kurzu, pleśń i bakterie o wielkości powyżej 1 µm, chroniąc jednocześnie filtr ZEPTER HEPA. Filtr ten jest pokryty substancją antybakteryjną, dzięki czemu usuwa 99,9% bakterii, takich jak pneumococcus, gronkowce i E. coli.

Therapy Air iOn wyposażony jest w wysoce efektywny filtr ZEPTER HEPA, pokryty substancją o właściwościach antybakteryjnych i antypleśniowych, usuwający znaczną część drobnych cząsteczek. Specjalnie zaprojektowany dwuwarstwowy filtr antyalergiczny usuwa 99,9% bakterii, pleśń oraz alergeny i wirusy grypy. Zewnętrzna warstwa (Nonwooven) pokryta jest specjalnym środkiem (srebro/apatyt), a warstwa druga (Main) – zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego.

W ostatniej fazie powietrze przechodzi przez aktywny filtr węglowy, pochłaniający nieprzyjemne zapachy i szkodliwe gazy (lotne związki organiczne: toluen, benzen, ksylen i styren) oraz formaldehyd, amoniak, kwas octowy i dym tytoniowy.

Rewolucyjnym rozwiązaniem jest generator jonów ujemnych, w który wyposażone jest urządzenie Therapy Air iOn. Średnia ich ilość w powietrzu w pomieszczeniach zamkniętych wynosi od 50 do 100 J/cm3. Generator wytwarza dużą ilość jonów ujemnych, nazywanych witaminami z powietrza (220 000 J/cm3), które wpływają pozytywnie na samopoczucie. Wysokie stężenie korzystnych dla zdrowia jonów ujemnych sprawia, że powietrze staje się rześkie i świeże, jak w najwyższych partiach gór czy w lesie.

Therapy Air iOn: eleganckie wzornictwo

Urządzenie Therapy Air iOn jest niewielkie, odznacza się eleganckim wzornictwem, w neutralnym białym kolorze, pasującym do każdego wnętrza. Jest zaprojektowane w sposób umożliwiający jego instalację na ścianie, gdzie będzie stanowić element dekoracyjny mieszkania, biura czy kliniki. Therapy Air iOn można regulować ręcznie, ale dla wygody użytkowników został zaprojektowany również pilot, który umożliwia sterowanie zdalne.

Therapy Air iOn jest zalecany wszystkim dbającym o własne zdrowie i zdrowie swojej rodziny. Urządzenie jest doskonałym "towarzyszem" w każdej sytuacji, zarówno w pracy, jak i w domu.

Więcej informacji na www.zepter.pl

Aktualizacja: 2015-12-17 Publikacja: 2015-12-17
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.