Time Machine Minigolf - rozrywka dla całej rodziny

Time Machine Minigolf Warszawa
fot.: materiały prasowe
fot. materiały prasowe Time Machine Minigolf Warszawa

Time Machine Minigolf to pierwsze w Polsce pole do mini golfa. Time Machine Minigolf jest doskonałą alternatywą dla bawialni dla dzieci, centrów bowlingu, kin czy torów gokartowych. W mini golfa mogą grać wszyscy od 2. roku życia. Zobacz, jakie atrakcje czekają w Time Machine Minigolf w Warszawie!

Pierwsze w Polsce pole do mini golfa

W grudniu tego roku w Centrum Handlowym BLUE CITY w Warszawie nastąpiło otwarcie pierwszego w Polsce profesjonalnego pola do gry w MINI GOLFA funkcjonującego pod nazwą Time Machine Minigolf (TMMG). Spektakularne wykonanie, dodatkowe walory edukacyjne gwarantują niezapomniane przeżycia i doskonałą zabawę dla każdego niezależnie od wieku i umiejętności.

Time Machine Minigolf w Warszawie - alternatywa dla sal zabaw dla dzieci

Rodzinny i aktywny charakter rozrywki jest pożądaną alternatywą dla nasyconego rynku bawialni dla dzieci, centrów bowlingu, kin i torów gokartowych. Konstrukcja toru Time Machine Minigolf została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych. Trasa składa się z 18 - tu torów. Wnętrze pola zdobią figury i rysunki świecące w ciemności dające piorunujący efekt wizualny. Pole do gry w minigolfa zostało wykonane w technologii 3D i UV.

Time Machine Minigolf Warszawa
materiały prasowe

Time Machine Minigolf Warszawa

Na czym polega fenomen mini golfa?

Mini golf to jedna z najbardziej popularnych, rodzinnych rozrywek sportowych na świecie. Jego niezwykła popularność wynika z następujących faktów:

  1. Grać może każdy w wieku od 2 do 100 lat. Format umożliwia zabawę, zarówno dla kobiet w ciąży, rodzin wraz dziećmi.
  2. Proste zasady pozwalają na aktywny udział bez konieczności jakiegokolwiek wcześniejszego przygotowania teoretycznego, praktycznego czy fizycznego
  3. Aktywna rywalizacja sportowa to silne pozytywne emocje budujące zaangażowanie niespotykane w innych alternatywnych opcjach spędzania wolnego czasu w gronie rodziny, przyjaciół czy kolegów z pracy: kino, telewizja, koncerty, oglądanie wydarzeń sportowych, spacery, siłownia, parki wodne, itp.

W Time Machine Minigolf zastosowano zupełnie nową koncepcję opartą na idei podróży w czasie. Uczestnicy zabawy mają okazję przebyć niezwykłą podróż od zarania dziejów naszej planety do współczesności i przyszłych wyobrażeń świata. Po drodze spotkają krainę dinozaurów, pierwsze osady ludzkie, wspaniałe starożytne cywilizacje – egipskie, greckie, rzymskie. Wieki średnie i okres rewolucji przemysłowej. Takie rozwiązanie nadaje rozrywce dodatkowe walory edukacyjne.

Dodatkowe atrakcje w Time Machine Minigolf 

Na terenie obiektu znajduję się również kawiarnia , w której serwowane są napoje gorące, zimne oraz drobne przekąski. To tu właśnie mamy wraz z dziećmi liczą wyniki i wyłaniają Zwycięzcę, mogą także poczytać oraz skorzystać z kącika przeznaczonego dla maluchów poniżej 3 r.ż. Dzięki unikatowemu formatowi każdy Rodzic spędzi atrakcyjnie czas wraz dzieckiem oraz zapewni niesamowite przeżycia.

Time Machine Minigolf Warszawa
materiały prasowe

Time Machine Minigolf Warszawa

Aktualizacja: 2017-03-03 Publikacja: 2017-03-03
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.