Trivagin Żel – nowość w pielęgnacji okolic intymnych

trivagin zel nowosc w pielegnacji okolic intymnych

Trivagin Żel to preparat bogaty w składniki redukujące odczuwanie świądu, pieczenia oraz łagodzące podrażnienia zewnętrznych okolic intymnych. Działa natychmiastowo i utrzymuje prawidłowe pH skóry.

Trivagin Żel zawiera Laureth-9, składnik, który natychmiast redukuje palący świąd. Żel utrzymuje właściwe pH, dzięki czemu korzystnie wpływa na prawidłową florę bakteryjną zewnętrznych okolic intymnych. Zawarty w preparacie prebiotyk stymuluje namnażanie bakterii kwasu mlekowego, dzięki czemu silnie wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej okolic krocza. Kwas hialuronowy gwarantuje nawilżenie miejsc intymnych w przypadku ich nawracającej suchości. Trivagin Żel nie brudzi bielizny, ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania.
Trivagin Żel jest łatwy w stosowaniu. Po umyciu okolic intymnych należy delikatnie rozprowadzić cienką warstwę preparatu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Można go aplikować w zależności od potrzeb 2–3 razy dziennie.
Więcej informacji na stronie internetowej firmy Verco.

Aktualizacja: 2014-01-07 Publikacja: 2014-01-09
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.