Trivagin Żel – nowość w pielęgnacji okolic intymnych

trivagin zel nowosc w pielegnacji okolic intymnych

Trivagin Żel to preparat bogaty w składniki redukujące odczuwanie świądu, pieczenia oraz łagodzące podrażnienia zewnętrznych okolic intymnych. Działa natychmiastowo i utrzymuje prawidłowe pH skóry.

Trivagin Żel zawiera Laureth-9, składnik, który natychmiast redukuje palący świąd. Żel utrzymuje właściwe pH, dzięki czemu korzystnie wpływa na prawidłową florę bakteryjną zewnętrznych okolic intymnych. Zawarty w preparacie prebiotyk stymuluje namnażanie bakterii kwasu mlekowego, dzięki czemu silnie wspomaga odbudowę naturalnej flory bakteryjnej okolic krocza. Kwas hialuronowy gwarantuje nawilżenie miejsc intymnych w przypadku ich nawracającej suchości. Trivagin Żel nie brudzi bielizny, ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania.
Trivagin Żel jest łatwy w stosowaniu. Po umyciu okolic intymnych należy delikatnie rozprowadzić cienką warstwę preparatu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Można go aplikować w zależności od potrzeb 2–3 razy dziennie.
Więcej informacji na stronie internetowej firmy Verco.

Zobacz także

forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.