Wakacje na obrotach z fotelikiem samochodowym Mokka isofix marki Coletto

Poznaj unikalny fotelik samochodowy Mokka isofix marki Coletto i przekonaj się jak komfortowa może być podróż z pociechą!

Fotelik samochodowy Mokka jest przeznaczony dla dzieci w zakresie wagowym 0–18 kg, czyli osiągnięcia przez nie ok. 4 lat. Ma regulowany zagłówek, pięciopunktową uprząż  pasów bezpieczeństwa oraz zintegrowaną bazę isofix z nogą podpierającą. To jednak nie jedyne jego zalety! O wyjątkowości fotelika samochodowego Mokka isofix decyduje bowiem  możliwość obrotu o  360 stopni, co umożliwia wygodne wkładanie i wyjmowanie dziecka z siedziska, oraz ustawienie go przodem lub tyłem do kierunku jazdy bez konieczności demontażu fotelika.
O komforcie i bezpieczeństwie podróży w foteliku samochodowym Mokka isofix marki Coletto decydują także: regulowany zagłówek, ochraniacze na pasach bezpieczeństwa wykonane z  miękkiego materiału, zapobiegającego spadaniu szelek uprzęży z ramion dziecka, dodatkowa poduszka po głowę i na siedzisko dla najmłodszych oraz wskaźnik poprawnego zapięcia pasów.

Więcej informacji na temat fotelika samochodowego Mokka isofix oraz innych produktów na stronie internetowej firmy Coletto.

Aktualizacja: 2016-07-08 Publikacja: 2016-07-08
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.