Warsztaty Świadomej Mamy w Krakowie i Rzeszowie - relacja z wydarzenia

Warsztaty  Świadoma Mama
fot.: materiały prasowe
Warsztaty Świadoma Mama fot. Świadoma Mama/Angelika Dyląg-Wojsa

Warsztaty Świadoma Mama to bezpłatne konferencje przeznaczone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3. roku życia. Za nami warsztaty w Krakowie i Rzeszowie. Zobaczcie relacje z Warsztatów Świadoma Mama!

Spotkanie z cyklu Świadoma Mama w Krakowie i w Rzeszowie już za nami. Na miejscu czekało na przyszłe mamy i rodziców bardzo atrakcyjne atrakcji. Prowadzącą była Ambasadorka Świadomej Mamy, aktywna Mama dwójki córek oraz aktorka, Paulina Holtz. Jej entuzjazm udzielił się wszystkim, a ponadto Pani Paulina odpowiadała na wszystkie pytania uczestników.

Warsztaty Świadoma Mama w Krakowie

Warszaty w Krakowie rozpoczęły się od częsci dla rodziców z dziećmi. Pierwszą osobą, która wystąpiła była Beata Gajda-Pubrat, logopeda. Kolejne wystąpienia należały do dietetyczki Justyny Krupczak, która wyjaśniała zasady zdrowego żywienia oraz specjalistki ds. pielęgnacji skóry Ady Kozickiej. 

Uczestnicy mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach praktycznych dla obecnych Rodziców. Odbyły się m. in. warsztaty brafittingowe, zajęcia chustonoszenia i zajęcia muzyczne dla dzieci, które prowadziła Iwona Tomaszewska z Muzyki Bobasa.

Warsztaty Świadoma Mama w Rzeszowie

Warsztaty w Rzeszowie dały rodzicom możliwość uczestniczenia w godzinnych warsztatach pierwszej pomocy prowadzonych przez Damiana Maruta i Teresę Lubas z Centrum Ratownictwo24.pl. Oprócz tego fizjoterapeuta opowiadał o ty, jak zapobiegać bólom kręgosłupa.

Podczas Warsztatów Świadoma Mama poruszony był temat prawidłowego rozwoju dziecka. Neonatolog Małgorzata Pelc mówiła na temat siatek centylowych oraz o niepokojących objawach, których nie można bagatelizować. Rodzice mogli przybyć na warsztaty ze swoimi dziećmi, dla których Kącik Malucha przygotowały Centra Fantazja z Rzeszowa.

Podczas spotkania dla przyszłych i obecnych rodziców była możliwość konsultacji indywidualnych ze specjalistami Świadomej Mamy oraz spotkania się z reprezentantami: marki Oillan, firmy Sylveco, Polskiego Banku Komórek Macierzystych, Canpol Babies, Muzyki Bobasa, Centrum Stomatologicznego Aleksandra Makary.

 

Warsztaty  Świadoma Mama
materiały prasowe

fot. Warsztaty Świadoma Mama

Aktualizacja: 2017-04-07 Publikacja: 2017-04-07
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.