Wool World, czyli ciepłe buty dziecięce na zimę od firmy BARTEK

Zima to czas, w którym nasze pociechy są szczególnie narażone na przeziębienia i przemrożenia. Aby tego uniknąć, trzeba pamiętać o odpowiednim obuwiu, które odizoluje stopy maluchów od zimnego podłoża, a jednocześnie nie doprowadzi do przegrzania wewnątrz. Na ten okres szczególnie polecane są buty dziecięce z owczej skóry.

Dzięki takim cechom, jak: puszystości, sprężystości i ciepłochłonności  buty dziecięce z owczej skóry skutecznie chronią najmłodszych przed mrozem W wełnie utrzymuje się powietrze, które izoluje zimno i jednocześnie pozwala skórze oddychać. Kożuszek wchłania do 30 proc. wilgoci i ma właściwości bakteriobójcze – każdy włos powleka lanolina, która niszczy drobnoustroje, w tym także roztocza.

Obuwie dziecięce z owczej skóry zapewnia najmłodszym miłe odczucia podczas  kontaktu stopy z miękkim i puchatym materiałem. Jest lekkie i giętkie, dzięki czemu  nie utrudnia ruchu. Jego cholewka jest jednowarstwowa, pozbawiona elementów usztywniających i podszewek.

Takie buty dziecięce ma w swojej ofercie marka BARTEK. Obuwie z ocieplaczem, zawierającym 100 proc. skóry owczej, zostało wykonane ze skór najlepszego gatunku. Dla dodatkowej ochrony przed zimnem zastosowano wymienne wkładki (także z owczej skóry), skutecznie izolujące od podłoża. Użebrowanie bieżnika zapewnia minimalny poślizg na śliskich powierzchniach, a usztywnione pięty i sprężyste podnoski gwarantują komfort na każdym kroku. Buty są przyjazne nie tylko dzieciom, lecz także środowisku za sprawą swej biodegradowalności.

Więcej informacji o butach dziecięcych na stronie internetowej firmy BARTEK.

Aktualizacja: 2015-11-13 Publikacja: 2015-11-13
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.