Wózek dziecięcy X-lander X-Cite wyróżniony przez rodziców!

Wózek dziecięcy X-lander X-Cite
fot.: materiały prasowe
Wyróżnienie w kategorii „Nagroda Rodziców 2016” potwierdza jakość i bezpieczeństwo wózka dziecięcego X-lander X-Cite.

Wyróżniony w kategorii „Nagroda Rodziców 2016” wózek dziecięcy X-lander X-Cite powstał z myślą o opiekunach lubiących aktywny tryb życia. Ze względu na swoją kompaktowość ten model wózka doskonale sprawdza się w miejskiej dżungli.

W 5. edycji konkursu „Zabawka Roku i Nagroda Rodziców” wózek dziecięcy X-lander X-Cite otrzymał wyróżnienie w kategorii „Nagroda Rodziców 2016”. Jest ono tym bardziej cenne, że zostało przyznane przez samych rodziców, którzy mieli okazję przetestować produkt i poznać jego zalety.

Celem konkursu, organizowanego przez portal zabawkowicz.pl, jest wyłonienie najciekawszych zabawek i akcesoriów dla dzieci, mając na uwadze ich wartość edukacyjną, jakość wykonania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Eksperckie jury konkursu wraz z dziećmi sprawdza w praktyce i ocenia walory produktów, a rekomendacja w postaci wyróżnienia „Nagrodą Rodziców” to gwarancja wysokiej jakości i bezpieczeństwa.

Wyróżniony wózek dziecięcy X-Cite

Podstawowe cechy wózka dziecięcego X-Cite to lekkość i niewielkie wymiary, dzięki którym podniesienie, przeniesienie czy schowanie go w bagażniku samochodu nie sprawia żadnego problemu. Dzięki wbudowanym w podnóżek diodom LED wózek jest dobrze widoczny nawet po zmroku, a odwracana spacerówka pozwala zdecydować rodzicom, czy chcą obserwować dziecko podczas spaceru, czy wybierają opcję montażu przodem do kierunku jazdy, co pozwala maluchowi na obserwowanie otaczającego go świata. Spacer w mieście to nie lada wyzwanie, więc rodzice z pewnością docenią regulowany kosz zakupowy, który zmieści wszelkie niezbędne akcesoria.

Bezpieczne wózki dziecięce

Marka X-lander kwestie bezpieczeństwa traktuje bezkompromisowo, dlatego producent wdrożył specjalne procedury z eksperckim nadzorem procesu projektowo-produkcyjnego. Potwierdza to certyfikat TÜV, przyznawany przez międzynarodowy koncern TÜV Rheinland, który od ponad 150 lat prowadzi badania i certyfikację wyrobów w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności, użyteczności i wytrzymałości. Także zastosowane materiały i elementy skórzane są w pełni bezpieczne i wolne od szkodliwych substancji.

Nowa kolekcja wózków dziecięcych X-lander

W nowej kolekcji wózków dziecięcych wszystkie modele mają koła z łożyskami, powiększoną gondolę i aluminiową ramę. Zostały także wyposażone w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, system Quick Release (umożliwiający szybkie zdejmowanie kół), moskitierę wbudowaną w podnóżek oraz funkcjonalne uchwyty do zawieszenia torby lub kubka. Każda spacerówka
X-lander ma w budce okienko, które można zasłonić w celu zapewnienia dziecku ochrony przed słońcem.
Wszystkie wózki dziecięce z nowej kolekcji X-lander objęte są 30-miesięczną gwarancją oraz nową usługą serwisową „Darmowy przegląd po roku”.

Więcej na www.x-lander.com

 

 

Aktualizacja: 2016-07-12 Publikacja: 2016-06-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.