Czy będziesz, jak Twoi rodzice? Rozwiąż test i sprawdź

Czy będziesz jak Twoi rodzice?
fot.: thinkstockphotos.com

Chcesz wiedzieć, czy jesteś podobny do swoich rodziców? Jak duży wpływ mają na Twoje życie? Krytykują czy akceptują Twoje wybory życiowe? W zależności od tego, jak zostaliśmy wychowani wpływa to na nasze dorosłe życie. Rozwiąż quiz i dowiedź się, czy przypominasz swoich rodziców, a może w życiu idziesz swoją własną drogą?

 

Aktualizacja: 2016-11-02 Publikacja: 2016-10-15
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.