Kalendarz adwentowy - baw się z nami i wygrywaj zabawki marki Little Tikes!

kalendarz-zamknięty

Odliczaj z nami dni do Świąt i zdobywaj wspaniałe nagrody! Zapraszamy Was do wspólnej zabawy w Kalendarz adwentowy. Codziennie do wygrania inna zabawka. Zobacz, jak wziąć udział w naszej zabawie. 

Od 1 do 24 grudnia 2016 r włącznie, codziennie odkrywamy jedną nagrodę. Poluj na waszą zabawkę marzeń!

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Należy wejść na stronę konkursową: http://www.mjakmama24.pl/kalendarzswiateczny/

2. Kliknąć w ikonkę danej zabawki, przy odpowiednim numerku: 1 to nagroda do wygrania 1.12, 2 - 2.12, 3 - 3.12... itd.

3. Odpowiedzieć na pytania konkursowe, koniecznie zostawiając też mail do siebie

4. Zaakceptować Regulamin konkursu 

Spośród odpowiedzi z danego dnia, wybierzemy najciekawszą i nagrodzimy zabawką z danego dnia. Do wygrania są zabawki marki Little Tikes. 

Weź udział w konkursie >> 

Aby być na bieżąco ze świątecznym konkursem, odwiedzajcie codziennie naszego Facebooka. Będziemy Was informować o tym, jaka zabawka jest do wygrania danego dnia. 

Little Tikes

Little Tikes to innowacyjne zabawki dla dzieci, tworzone przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Oferowane przez markę produkty są zaprojektowane tak, aby pozytywnie działały na rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. Little Tikes, będąc jedną z kluczowych marek firmy MGA Entertainment, jest obecna w wielu krajach i kulturach. Dzięki temu, jest rozpoznawalna jako firma odpowiedzialna społecznie.

reklama-kalendarz-swiateczny
Aktualizacja: 2016-12-01 Publikacja: 2016-11-29
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.